Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 63
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ODOBRAVATE LI POTEZ?
Povratak na članak

Šimunić skandirao 'za dom spremni': Nisam ništa krivo napravio

– Ja sam to uvijek želio napraviti. Tko će me kazniti? Nisam ništa pogrešno napravio. Ja navijam za Hrvatsku, za svoj dom i, ako to nekome smeta, to je njegov problem – rekao je Šimunić.

Komentari 249

Avatar Ron Burgundy
Ron Burgundy
10:36 20.11.2013.

Sad bar znamo o čemu će pisati Dežulović, Tomić i Pavičić u Jutarnjem ovih dana. Pobojao sam se na trenutak da će im ponestati tema, s obzirom da ih vatreno ludilo i s njim povezano domoljublje strahovito nervira. Inače, na na tribinama je nastala potpuna euforija kad se Joe vratio s mikrofonom, tako da ga ja neću sigurno osuđivati.

VL
Avatar AWKWARD DOOBIE
AWKWARD DOOBIE
10:30 20.11.2013.

očito je "državnom vrhu" u HR bilo jako važno kako se manjine osjećaju....pa je joe trebao izjaviti: "za kokardu uvek" ????

VL
LO
lojtra
11:47 20.11.2013.

Evo kako na to gleda četnički tisak i "veće parče vlade hrvacke": "Ustaški pir na Maksimiru: Hrvatski fudbaler skandirao "za dom spremni" sa navijačima"... Znači, Šimunić je postupio ispravno!!

VL
GH
goran-h
10:37 20.11.2013.

Josip Simunic je bio jedan od najboljih igraca Hrvatske u svim kvalifikacijskim utakmicama. Cudno je da novinar u trenutku velikog slavlja izdvaja domoljubne rijecu za dom ( a moze se reci i za domovinu, dom ukljucuje i valstiti dom i domovinu ) i nastoji napraviti iz toga neku nepostojecu aferu. Vidi se Matija Majdaku kako ti je strasno bilo drago sto je Hrvatska pobijedila. A Josipu zelim sve najbolje.

VL
UM
uklonite mi račun
11:16 20.11.2013.

Imamo određene skupine u državi koji sve hrvatsko žele promatrati kroz ustaštvo. Ovi povici ne smetaju ni srbima, bar ne onima u srbiji, isto kao što ni meni nebi smetali njihove pesme: "pevaj srbijo silnije jače" i sl. dok see god u njima ne poziva da se kolje gazi i ubija. Hrvati već tradicionalno skandiraju te pjesme, i jedino iz Hrvatske dolaze primjerdbe na to, nitko se od stranaca nebi žalio na riječi iz tih pjesama da im određeni, hajmo tako nazvati, jugonostalgičari, ne trude se to povezati s ustaštvom. I da stavimo stvari u perspektivu, vladavina ustaša je trajala 4 ratne godine, komunizam idućih 50, pa tko je mogao više isprati mozgove i napraviti više štete ako nam je jasno da nijedan režim nije bio dobar za prosječnog hrvata, onog tko nije bio u partiji ili u visokim dužnostima u NDH.

VL
ZZ
zoro zorić
10:39 20.11.2013.

neki bi bili sretniji da je viknuo "vrlo dobro", a sa tribina da se čulo "služimo narodu". Na sreću to je aorist :) aaaaaajjjjjjjjmmmmmmmoooooooo

VL
Avatar ČENDŽAM BLENTONE
ČENDŽAM BLENTONE
10:58 20.11.2013.

znam tko bi bio jako sretan da je JOe rekao kako je lijepa kapa sa zvijezdom, a pogotovo ona koja je mirotvorstvo ispoljavala prema HR nedavno

VL
HO
Hoch03
10:32 20.11.2013.

Decki su pokazali da su spremni, spremni da brane boje domovine. Dali je mozda trebao postaviti dvojezicni natpis ?? Zivio nam Simunic, zivjela Hrvatska.

VL
Avatar poljicanin
poljicanin
11:20 21.11.2013.

Sve ovo nikoga ne bi zanimalo niti bi se prašina dizala da nema "naših" novinara.

VL
EU
euzebije
12:59 20.11.2013.

Trebao je viknuti za kucu ili vikendicu ili jos bolje, za vilu ili za vile sto bi bio daleko bolji slogan za nase politicare. A ako budemo sudjeni za Dom, pa mozda i za Vilu Velebita...mada me to ne bi ni cudilo jer nasoj vlasti je lijepa kapa sa petokrakom ista ona koju su nosili ubojice dok su palili i ubijali po Skabrnji, Vukovaru i sirom Hrvatske. ZA DOM

VL
MA
malamlak
12:03 20.11.2013.

Sve hrvatsko im je mrsko osim hrvatske kune im hrvatskog teritorija

VL
RE
@ revenge
10:25 20.11.2013.

Sviđa mi se jako ovaj novi izgled i funkcionalnost portala.. One likove sa jako mnogo minusa,neobičnih nickova tipa "akcijski heroj" ili "kuda idu divlje svinje" ( slično tome) više ne vidimo u vrhu komentara stoga je spriječeno zagađenje .. Bravo Večernji!!

VL
AN
Android
11:42 20.11.2013.

Čudno da još nisu zabranili Vilu Velebita!!!

VL
BL
bludog
10:17 20.11.2013.

Neka pati kome smeta!

VL
ER
EUGEN ROMMEL 2
12:29 20.11.2013.

Bravo Šimuniću!!!!!!!

VL
Avatar Ribnik4
Ribnik4
14:25 20.11.2013.

DŠ..... 20.11.2013 u 11:20h Koja je banda izgubila zadnji rat? ------------------------------------------------------------------------- Tvoja, velikosrpska.

VL
RI
RINMA
09:52 20.11.2013.

Dobar branič mora znati tri stvari: 1. da ne mlati vlastite suigrače 2. da ne puca na vlastiti gol 3.da se u poluvremenu mijenjau strane. Šimunić je dobar branič.

VL
DU
Deleted user
10:48 20.11.2013.

Bravo Joe tako se to radi jasno i glasno

VL
Avatar iosephvs.karolvs
iosephvs.karolvs
11:49 20.11.2013.

ako je taj pozdrav toliko problematičan, možemo li onda temeljem troljupca koji su razmijenili josipović i nikolić tijekom njihovog posljednjeg susreta u beogradu tvrditi da josipović otvoreno podupire srpsko četništvo?

VL
BL
bludog
10:10 20.11.2013.

Josipe legendo! A vi udbaši i srboljupci patite i dalje...

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 9 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.