Šimunić skandirao 'za dom spremni': Nisam ništa krivo napravio
– Ja sam to uvijek želio napraviti. Tko će me kazniti? Nisam ništa pogrešno napravio. Ja navijam za Hrvatsku, za svoj dom i, ako to nekome smeta, to je njegov problem – rekao je Šimunić.
Komentari 249
očito je "državnom vrhu" u HR bilo jako važno kako se manjine osjećaju....pa je joe trebao izjaviti: "za kokardu uvek" ????
Evo kako na to gleda četnički tisak i "veće parče vlade hrvacke": "Ustaški pir na Maksimiru: Hrvatski fudbaler skandirao "za dom spremni" sa navijačima"... Znači, Šimunić je postupio ispravno!!
Josip Simunic je bio jedan od najboljih igraca Hrvatske u svim kvalifikacijskim utakmicama. Cudno je da novinar u trenutku velikog slavlja izdvaja domoljubne rijecu za dom ( a moze se reci i za domovinu, dom ukljucuje i valstiti dom i domovinu ) i nastoji napraviti iz toga neku nepostojecu aferu. Vidi se Matija Majdaku kako ti je strasno bilo drago sto je Hrvatska pobijedila. A Josipu zelim sve najbolje.
Imamo određene skupine u državi koji sve hrvatsko žele promatrati kroz ustaštvo. Ovi povici ne smetaju ni srbima, bar ne onima u srbiji, isto kao što ni meni nebi smetali njihove pesme: "pevaj srbijo silnije jače" i sl. dok see god u njima ne poziva da se kolje gazi i ubija. Hrvati već tradicionalno skandiraju te pjesme, i jedino iz Hrvatske dolaze primjerdbe na to, nitko se od stranaca nebi žalio na riječi iz tih pjesama da im određeni, hajmo tako nazvati, jugonostalgičari, ne trude se to povezati s ustaštvom. I da stavimo stvari u perspektivu, vladavina ustaša je trajala 4 ratne godine, komunizam idućih 50, pa tko je mogao više isprati mozgove i napraviti više štete ako nam je jasno da nijedan režim nije bio dobar za prosječnog hrvata, onog tko nije bio u partiji ili u visokim dužnostima u NDH.
neki bi bili sretniji da je viknuo "vrlo dobro", a sa tribina da se čulo "služimo narodu". Na sreću to je aorist :) aaaaaajjjjjjjjmmmmmmmoooooooo
znam tko bi bio jako sretan da je JOe rekao kako je lijepa kapa sa zvijezdom, a pogotovo ona koja je mirotvorstvo ispoljavala prema HR nedavno
Decki su pokazali da su spremni, spremni da brane boje domovine. Dali je mozda trebao postaviti dvojezicni natpis ?? Zivio nam Simunic, zivjela Hrvatska.
Sve ovo nikoga ne bi zanimalo niti bi se prašina dizala da nema "naših" novinara.
Trebao je viknuti za kucu ili vikendicu ili jos bolje, za vilu ili za vile sto bi bio daleko bolji slogan za nase politicare. A ako budemo sudjeni za Dom, pa mozda i za Vilu Velebita...mada me to ne bi ni cudilo jer nasoj vlasti je lijepa kapa sa petokrakom ista ona koju su nosili ubojice dok su palili i ubijali po Skabrnji, Vukovaru i sirom Hrvatske. ZA DOM
Sve hrvatsko im je mrsko osim hrvatske kune im hrvatskog teritorija
Sviđa mi se jako ovaj novi izgled i funkcionalnost portala.. One likove sa jako mnogo minusa,neobičnih nickova tipa "akcijski heroj" ili "kuda idu divlje svinje" ( slično tome) više ne vidimo u vrhu komentara stoga je spriječeno zagađenje .. Bravo Večernji!!
Čudno da još nisu zabranili Vilu Velebita!!!
Neka pati kome smeta!
Bravo Šimuniću!!!!!!!
DŠ..... 20.11.2013 u 11:20h Koja je banda izgubila zadnji rat? ------------------------------------------------------------------------- Tvoja, velikosrpska.
Dobar branič mora znati tri stvari: 1. da ne mlati vlastite suigrače 2. da ne puca na vlastiti gol 3.da se u poluvremenu mijenjau strane. Šimunić je dobar branič.
Bravo Joe tako se to radi jasno i glasno
ako je taj pozdrav toliko problematičan, možemo li onda temeljem troljupca koji su razmijenili josipović i nikolić tijekom njihovog posljednjeg susreta u beogradu tvrditi da josipović otvoreno podupire srpsko četništvo?
Josipe legendo! A vi udbaši i srboljupci patite i dalje...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sad bar znamo o čemu će pisati Dežulović, Tomić i Pavičić u Jutarnjem ovih dana. Pobojao sam se na trenutak da će im ponestati tema, s obzirom da ih vatreno ludilo i s njim povezano domoljublje strahovito nervira. Inače, na na tribinama je nastala potpuna euforija kad se Joe vratio s mikrofonom, tako da ga ja neću sigurno osuđivati.