Naslovnica Sport Strani nogomet

Sampdoria kod kuće srušila Milan, Kalinić i Strinić igrali cijelu utakmicu

24. rujna 2017. u 14:41 2 komentara 528 prikaza
Nikola Kalinić

Milan je drugi put ove sezone izgubio u prvenstvu. U 6. kolu talijanske lige crveno-crni izgubili su kod Sampdorije s 0:2.

Espanyol Španjolska liga Espanyol kod kuće uvjerljiv protiv Deportiva

Domaća je momčad bila bolja u prvom poluvremenu, imala nekoliko dobrih prilika, ali je sve prijetnje uspješno zaustavljao Gigi Donnarumma.

Skupocjena Montellina momčad u nastavku je krenula odlučnije. I dok se pritisak Milana pojačavao trenutak nepažnje bio je dovoljan da Sampdoria postigne pogodak u 72. minuti.

Juventus - Torino Talijanska liga Juventus razbio Torino, Mandžukić igrao do 80. minute

Leo Bonucci je skočio, ali nije mogao dohvatiti loptu koja je išla u njegov šesnaesterac, na loptu je stigao Cristian Zapata i umjesto da raščisti opasnost, on ju je savršeno glavom dodao na prsa svom rođaku u plavom dresu - Duvanu Zapati.

Pobjedu je potvrdio Ricardo Alvarez u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Ivan Strinić u domaćem i Nikola Kalinić u gostujućem sastavu igrali su čitavu utakmicu.

Girona - Barcelona S Europskih terena Uvjerljiva pobjeda Barcelone, Krovinović debitirao za Benficu Luka Modrić ZIdane se zabrinuo Realov trener otkrio zašto je odmarao Luku Modrića Ivan Santini Francuska liga Ivan Santini odlučio pobjednika, remi PSG-a kod Montpelliera