Rusi tvrde da će navijati za Nigeriju i to iz nevjerojatnog razloga!
Sudeći po kladionicama, naši dečki su favorit i trebali bi upisati tri boda. U tome će im pomoći i navijači kojih se na tribinama očekuje više od deset tisuća.
Komentari 139
Majko mila di nađoste ovog člankopisca !!!!!????
Hahah kakve gluposti pisete, dosta je otici na ruskim forumima pa cete onda shvatiti za koga navijaju, oni su nam dovjeka zahvalni za ono izbacivanje engleza sa EP 2008.
neki taksista, nesto izjavio bez slike,bez tona...pa takav clanak nije za novine...
Prestrašno koje izmišljanje vijesti! Rade li tako i ostali u VL?
Biti novinar u Hrvatskoj je =biti glup!!!
Ti Delac koji pises ovaj clank protiv Hrvatske, si tako jadan i pun mrznje, sta nekog zanima za koga ce rusi navijat?
Delač da probaš nači neku čistaćicu u wc-u ili lučkog radnika možda bi bilo hrvatskih navijača???!!!!
Delać, Tomić, Jovanović, Frljić nema tu razlike, svima njima muka na spomen imena Hrvatska.Što se mene tiče, slobodno mogu crknuti od muke.Naprijed Hrvatska.
Bilo kako bilo opet su mi Hrvati drazi od Nigerijanaca, ali i bilo kog drugog...valjda smo najblizi jedni drugima i zato Bosna treba navijati za Hrvatsku
A sta kazu ruski smetljari i cistaci zahoda? Kakvo je njihovo strucno misljenje na ovu temu?
Ma đe VL nađe ovog dnovinara. Totalno neinformirana osoba.
Je li zakonito poigravati se ovako sa zastavom I stavljati na nju natpis kao ovo gore?
Hrvač da ti ipak probaš naći pisao u turizmi , nejde ti novinarstvo , ne i ne
Taj taxist i policajac su sigurno bili srpska braća četnici...
Hajmo komšije srećno večeras!!! I da naravno 3:0 protiv Nigerije!!!.
RUSI su 100% za Hrvatsku samo sto je VL glslo u rukama Brusela i USA pokusva narusiti brattvo izmedju Rusa i Hrvata.
Obrisase mi komentar gdje sam rekao da su Rus1 100% za Hrvatsku i da ovakvi placeni clanci od USA, Izraela i Brusela samo remete bratske odnose Rusa i Hrvata. Moderator VL po nalogu zlocinacke odredjuje koga brisati a koga ne. Vjerojatno je placen on EU-a za prekovremeni rad.
Ovaj večernji teška tuga
Ovako nešto može napisati samo "pravi" hrvatski novinar.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ja ne znam čemu ovakvi izmišljeni članci?? o čemu vi pričate majko moja mila!!