Naslovnica Sport HNL

Rudeš u premijeri osvojio bod u Gradskom vrtu

Strijelac povijesnog pogotka bio je Karlo Kamenar u 66. minuti lijepim udarcem s 11 metara za vodstvo Rudeša 0:1
16. srpnja 2017. u 23:05 1 komentara 917 prikaza
Osijek - Rudeš
Pogledajte galeriju 1/13

Nogometaši Rudeša u premijernoj su utakmici u Prvoj HNL remizirali s Osijekom u Gradskom vrtu (1:1). U dobrom svjetlu se predstavila momčad sa zapadnog dijela Zagreba. Dapače, čak su i poveli.

Lokomotiva - Hajduk Sramota Torcida u Maksimiru ponovno vrijeđala Janicu Kostelić

Strijelac povijesnog pogotka bio je Karlo Kamenar u 66. minuti lijepim udarcem s 11 metara za vodstvo Rudeša 0:1. Vodstvo gostujuće momčadi nije puno trajalo jer je Muzafer Ejupi samo dvije minute kasnije izjednačio na 1:1.

Momčad baskijskog trenera Inakija Alonsa odigrala je i više nego solidnu partiju protiv Osijeka koji je u lanjskom dijelu sezone bio jedan od osvježenja u ligi. Doduše, Osijek je veći dio drugog poluvremena bio dominantan, no nije uspio izboriti pobjedu.

CVITANOVIĆ DEBITIRAO Dinamo pobjedom otvorio prvenstvo, Moro zabio eurogol! 2:0 na RUJEVICI Rijeka krenula pobjedom, Belupu nije pomogao ni igrač više RUŽNE SCENE Incident na Rujevici: Policija suzavcem i pendrecima na Riječane