Roma nastavlja s odličnim igrama, Destro trostruki strijelac

Roma
06.04.2014.
u 17:09

Fiorentina je pobijedila Udinese 2:1. Mladi Igor Bubnjić za goste je igrao do 56. minute, a golman Ivan Kelava nije ulazio u igru.

Vodeće momčadi Serie A nisu imale većih problema u nedjeljnim utakmicama 32. kola Serie A.

Roma je rutinski odradila gostovanje kod Cagliarija i pobijedila 3:1. Mattia Destro zabio je sva tri pogotka, a posebno je lijep bio drugi kojeg je postigao nakon sjajnog driblinga kroz protivnički šesnaesterac. Poraz domaćina ublažio je Pinilla u 89. minuti pogotkom iz jedanaesterca.

U porazu Atalante (0:2) protiv Sassuola Marko Livaja odigrao je posljednjih petnaestak minuta.