Rog sa suigračima izborio remi u sudačkoj nadoknadi

Domaćin je poveo 2:0 golovima Domenica Berardija (6) i Filipa Đuričića (36), smanjio je Joao Pedro u 51. minuti, a u sudačkoj nadoknadi izjednačio je Daniele Ragatzu.
08. prosinca 2019. u 20:25 0 komentara 429 prikaza
Marko Rog

U susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Sassuolo i Cagliari su odigrali 2:2. Identičnim rezultatom je završila utakmica Lecce - Genoa, dok je Torino pobijedio Fiorentinu sa 2:1.

Slaven Bilić Smiješi se Premier liga Navijači zaluđeni Bilićem: Ovako nešto nije zabilježeno još od 1920. godine!

Sassuolo je imao 2:0 protiv Cagliarija, no gosti su uspjeli izvući bod, a pogodak za remi zabili su sudačkoj nadoknadi.

Za goste je cijeli susret odigrao Marko Rog.

Identičnim rezultatom završio je i susret između Leccea i Genoe, a zanimljivo u ovom susretu gosti su ispustili vodstvo 2:0.

Goran Pandev (31) i Domenico Criscito (45+5-11m) doveli su goste u vodstvo, no Lecce je u nastavku uspio izjednačiti. Filipp Falco je smanjio u 60, a deset minuta kasnije izjednačio je Andrea Tabanelli.

Luka Modrić NIJE UMOR UZROK Dosta mu je špekulacija! Zidane bez zadrške priznao zašto je Luka Modrić završio na klupi

Genoa je završila utakmicu s dva igrača manje, u 69. je pocrvenio Kevin Agudelo, a u 77. minuti i Pandev.

Za goste je do sudačke nadoknade igrao Marko Pajač.

Torino je slavio protiv Fiorentina sa 2-1, a za Viole nije Milan Badelj nastupio.

Na ljestvici vodi Inter sa 38 bodova, Juventus na drugom mjestu ima dva boda manje, a treći je Lazio sa 33 boda.