Rujevica i dalje neosvojiva! Riječani na korak do elitnog društva
Sada će Riječani s nestrpljenjem čekati ždrijeb u petak u 12 sati u Nyonu, u kojem će saznati protivnika u završnom sudaru za ulazak u Ligu prvaka
Komentari 55
Do sada su Salzburgu poništili samo dva gola...dali se glumac kek još uvijek ježi?
Bravo Rijeka samo naprijed, gol visi u zraku. Siguran prolaz u playoff
VL piše gluposti Salzburg je drastično oštećen,dakako da će se Salzburg žalit i ako to UEFA ne prizna (žalbu) onda to je cirkus.
Dok je na klupi sjajan europski trener Matjaž Kek ima nade na bolje i napredak a kada on ode i dojde neki domači balkanski strateg biće ponovo lažiranja, foliranja i gledanje u leđa Hajduku i Dinamu doma na balkanu a europskih utakmica samo u uspomenama i po TV.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovaj kek nije normalan samo ziheraski ko Baric ne primiti niti dati gol.odvratno vec zanjih 5 protivnika pokusava proci s taktikom bez taktike samo ziherastvo i 4 od 5 nije prosao,a ovo vcrs je prosao samo zbog dva ponistena gola i 10 suteva kraj vratnice koje golman nebi uhvatio da su isle unutar okvira,al kak midli u europi nes napravit bez napada umjesto da stavi ofenzivce i drila ih dan noc s ofennzivnim komb.i razvija kreativnu igru on samo deszrukcija pa ak nes naprijed improviziramo,jadan trener za europska natjecanja tipa jurcic,pusnik,mrsic,tudor,