Rijeka prekinula niz od 92 dana bez ligaške pobjede na Rujevici

Aktualni prvak je na Rujevici pobijedio Slaven Belupo 2:0
10. prosinca 2017. u 19:33 1 komentara 830 prikaza
Rijeka - Slaven Belupo 2:0
Pogledajte galeriju 1/12

Nogometaši Rijeke i Hajduka ostvarili su pobjede u susretima 19. kola Prve HNL. Aktualni prvak je na Rujevici pobijedio Slaven Belupo 2:0, dok je Hajduk istim rezultatom na stadionu Maksimir porazio Lokomotivu.

United City REKORD City gazi prema naslovu! Na Old Traffordu pao i United za 14. pobjedu zaredom

Izabranici Matjaža Keka prekinuli su tako niz od 92 dana bez ligaške pobjede na domaćem travnjaku.

1 / 12

Rijeka je povela u 12. minuti. Mišić je ubacio iz kornera, a Punčec je bio najviši zabivši za 1:0. Bio je to ujedno prvijenac za Roberta Punčeca. Potvrda Rijekine pobjede stigla je u 87. minuti. Gavranović je pucao, vratar Slavena je kratko odbio, a Črnic odbijanac pospremio za 2:0.

U drugom susretu Hajduk je identičnim rezultatom pobijedio Lokomotivu i izjednačio se s Osijekom na drugom mjestu ljestvice.

10. Rudeš                19 2  6 11 18 41 12

Liverpool ZAVRŠILO 1:1 Everton uzeo bod u derbiju s Liverpoolom, a glavni krivac za to je Lovren hajduk Prva HNL Hajduk svladao Lokomotivu, Ohandza majstorski zabio škaricama Goran Jurić Od Canjuge sam za sve užicao trostruke premije kad smo pobijedili Ajax
pojavio se i lažni
Goga se obratila javnosti: 'Dogodilo se nešto nemoguće, blokirali su moj račun, ne mogu ništa više'