Potencijalni suparnik Rijeke priredio iznenađenje u Ligi prvaka

Liga prvaka - trofej
Reuters/Pixsell
27.06.2017.
u 22:42

Gibraltarski prvak pobijedio je u prvom susretu 1. pretkola na gostovanju velški The New Saints 2-1.

Nogometaši gibraltarskog prvaka Europe priredili su iznenađenje pobijedivši u prvom susretu 1. pretkola Lige prvaka na gostovanju velški The New Saints 2-1.

Europa je tako načinila veliki korak prema drugom pretkolu u kojem čeka hrvatski prvak Rijeka.

Europa je povela u 8. minuti golom Alexa Quilla, izjednačio je Scott Quigley u 44. minuti, a pobjedu gostima donio je Kike Gomez u 78. minuti.