Objavljeno vijesti danas: 123
RM - MALAGA 3:2

Modrić ušao s klupe i spasio blijedi Real! Pogledajte kako je izborio jedanaesterac

Real - Malaga
1/11
25.11.2017.
u 18:24

Luka Modrić je ušao u igru u 62. minuti umjesto Isca.

Nogometaši europskog i španjolskog prvaka Real Madrida teškom mukom su slavili u 13. kolu Primere na Bernabeu protiv Malage s 3:2.

Real je izbjegao novu blamažu na Bernabeu jer je 18-plasirana Malaga držala 2:2 sve do 75. minute kada je branič gostiju Luis Hernandez u kaznenom prostoru srušio Luku Modrića. Cristiano Ronaldo je loše izveo kazneni udarac, ali mu se lopta opet odbila na nogu i Real je slavio.

1/11

Karim Benzema (9) i Casemiro (21) su u prvom dijelu bili strijelci za kraljevski klub, ali je žilava Malaga, koja je u 12 prethodnih kola postigla samo osam golova,  uspijevala dvaput izjednačiti preko Diega Rolana (18) i Gonzala Castra (58). Luka Modrić je ušao u igru u 62. minuti umjesto Isca.

Real je i dalje treći s 27 bodova, sedam manje od vodeće Barcelone te tri od Valencije

U ranije odigranom susretu Eibar je slavio kod Alavesa s 2:1. Pogotke su za Eibar dali Jordan (33) i Charles (69), dok je počasni gol za Alaves djelo Burguia (90+1).