Drama u Torinu, Mandžo igrao u pobjedi, Subašić primio gol

Mandžukić
1/11
04.11.2014.
u 22:40

Juventus je u šokantnoj utakmici svladao Olympiacos, a Arsenal je protiv Anderlechta vodio 3:0, no završilo je remijem.

Odigrano je pola utakmica četvrtoga kola Lige prvaka. Juventus je s 3:2 svladao Olympiacos iako su gosti u 61. minuti vodili 2:1. No pobjedu staroj dami osigurali su autogol Jimeneza i Pogba u samo minutu.

Atletico Madrid je s 2:0 slavio na gostovanju kod Malmöa. Mario Mandžukić bio je u početnom sastavu, a igru je napustio u 70. minuti.

Arsenal je protiv Anderlechta na Emiratesu nakon sat vremena vodio 3:0, no gosti su uspjeli izjednačiti.

Benfica je kod kuće s 1:0 svladala Monaco za kojega je branio Danijel Subašić, dok je u ranije odigranoj utakmici Leverkusen s 2:1 slavio kod Zenita. Tin Jedvaj je igrao do 65. minute.

Borussia je s 4:1 svladala Galatasaray, a najuvjerljiviji je bio Basel koji je Ludogorecu zabio četiri komada. Detalje možete pogledati i na portalu Goal.com.

Malmö - Atletico Madrid 0:2 (Koke 30', Garcia 79')

Juventus - Olympiacos 2:3 (Pirlo 21', Jimenez (ag) 65', Pogba 66'; Botia 24', Ndinga 61')

Basel - Ludogorec 4:0 (Embolo 34', Gonzalez 41, Gashi 59', Suchy 65')

Real - Liverpool 1:0 (Benzema 27')

Benfica - Monaco 1:0 (Talisca 82')

Arsenal - Anderlecht 3:3 (Arteta 25', Sanchez 29', Oxlade-Chamberlain 59'; Vanden Borre 61', 72' (11m), Mitrović 90')

Borussia D. - Galatasaray 4:1 (Reus 39', Papastathopoulos 56', Immobile 74', Kaya (ag) 85'; Balta 70')

Zenit - Bayer 1:2 (Rondon 89'; Son Heung-Min 68', 73')