Plaća ih 17 milijuna kuna, a ne vrijede ni lipe
Devetorici igrača koji su se u stilu rekreativaca osramotili u Novoj Gorici, Dinamov gazda Zdravko Mamić godišnje daje 2,5 milijuna eura.
Komentari 29
Igrace treba novcano kazniti a novac vratiti u gradski proracun.
A kako ce tek druge Hrvatske momcadi proci?Jao meni sramote.Kakvo cudo nakon nasih politickih uzora od 1990 do danas.Nista nego pljacka,kradja,mito,prevara,trovanje drustva.Fuj.
Najbolje bi bilo da uvazeni novinar sam kupuje igrace i sam sastavlja tim.Uuuu yebote pa tada bi Dinamo bio van konkurencije ubjedljivo najbolji od najboljih,ali samo u snovima.
u državi koja se zaduzuje i grca u dugovima gospoda iz plavoga salona djeli lovu kapom i sakom to je puno love i za decke koji se bore za cast kluba i svojih navijaca...moraju biti dobro placeni tako maqmic vise uzima od njihove provizije...U boj u boj!!
Kakva smo mi nacija....do prije tjedan dana dizali Dinamo u nebesa,a sad šamaranje.....,treba biti jasno da bez Mandžukića Dinamo nema što tražiti u europi.....,a ove godine teško da će osvojiti prvenstvo,jer ovaj kadar igrača nije za vrh HNL-a
dobar naslov \"plaća ih\" tko to njih plaća???? e moji novinari gospodin mamić koji je uništio hr nogomet uz pomoć vlatka markovića, ništa oni neplaćaju ali zato mi to redovito servisiramo
e moj dasovicu, a sta ti mislis, koliko vrijedi tvoje \'novinarstvo\'? ovdje gdje ja zivim - malo zapadnije od tebe - ne bi mogao pisati niti za zidne novine. i sto je najgore uopce ne pretjerujem.
Pa modri dečki su odigrali onoliko koliko je trebalo. Ustvari to je bio nogometni show latino amerikanaca u stilu zavičaja dakle pravih balkanaca...
ma glavno je da je Dinamo prvi u HNL-u, bolje bit prvi u selu, nego zadnji u gradu... nemaju ni momčad ni stadion za išta više od HNL....
dasoviću stvarno si tenkre!! mamu vam uz dinamo treba bit uvijek.i kad tuku i kad gube.a ne vi smeća.poslije prve tekme s koprom svi su nogometni bogovi,a sad nijedan ne valja...daj se odlučite već jednom...ja jesam...s dinamom do groba i u dobru i u zlu
Autor teksta Dasoviću i onaj koji je postavio naslov - sramite se! Ovaj tvoj članak ne vrijedi ni lipe, više je na cijeni moj suludi komentar u borbi sa vjetrenjačama kao što ste Vi uvaženi novinaru. Na temelju jedne utakmice tvrditi da Koper ima 2 bolja igrača na jednoj poziciji od Dinama. A o ostalom u tekstu da ne govorim.
Pitanje je koliko stvarno novca dobiju igrači, a koliko se \"opere\". To su \"hrvatska\" posla. Uvijek su u pitanju stranci (igrači, firme, fondovi). Zato se ne čudite otkud su toliki iznosi za prelazne rokove i plaće. Praonica.
Pozdrav! Navratite na blog http://freebetting1.bloger.hr , postavljeni su ekskluzivno odgovori na pitanja poker kviza koji ako položite, dobijete 50$ pravog novca za online poker, odigrate obavezni rake ili broj ruku u par dana i možete povući taj novac i sve što ste zaradili na svoj bankovni račun ili moneybookers, ili nastaviti igrati, kako god odlučite. Ne može biti jednostavnije, besplatni novac za uzeti! Par ljudi je već uzelo lovu, a puno ljudi nije uspjelo položiti kviz, ali odsada ekskluzivno na ovom blogu su postavljeni odgovori, treba samo prepisati! Detaljan opis i vodič je na blogu. Uz to ako se ubrzo registrirate imate pravo sudjelovanja na turniru sa nagradnim fondom od 25 000$!! http://freebetting1.bloger.hr
Mislim da če NK Dinamo još mnoge iznenaditi ove sezone. I to pre svega one koji nemaju pojma o sportu, pojma o radu, pojma o posrtajima i pojma o stvaranju neke ekipe..
Ma kakav rad kada je zadnja linija udaljena od špica 60 metara.. Kada igrči u vezi ne mogu napraviti višak, jedan na jedan, kada špic ne zadrži niti jednu loptu u 90 minuta protiv momčadi poput Kopra.. Kada neki igrači MORAJU igrati..
Kako te nije sram, o veliki novinaru? Još prije tjedan dana pisali ste o velikom Dinamu, a sada ovo? Je, zaslužili su šamarčinu, ali totalno razvaljivanje si nisu zaslužili. Ušli su s podcijenjivanjem, nonšalancijom i bez trenera i zato je bio takav rezultat. I vidit čete, diči če se oni, izbaciti Sheriff i tada vam ne dao bog, da pišete hvalospjeve. Ostanite tu gdje jeste sa ovakvim smečem od članaka.
Eh koja su stoka ti novinari.......Poslije 5:1 pobjede kovali su te iste igrace u zvijezde
ne razumijem baš zašto se te primadone ne bi smjelo kritizirati, isto ko što ih se i hvalilo nakon par boljih utakmica, kaj vi svi laprdate Dasoviću samo deri po njima
Maxxxe i ti si bio jedan od onih sto su pohvalili Dinamovce nakon prve utakmice
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mamići ih plaćaju hahahahahahahhah,sve to plaća hrvatski narod iz proraćuna a mamići kupe kajmak,da ih mamić plaća igrali bi oni bolje ali to je novac poreznih obaveznika pa nikom ništa---da se liga proglasi amaterska prvi bi digli sidro mamići!