Pjaca s klupe za pričuve promatrao pobjedu novog kluba

Stipe Perica igrao je za goste do 54. minute
03. veljače 2020. u 00:02 0 komentara 614 prikaza
Marko Pjaca

U susretu 24. kola belgijskog nogometnog prvenstva Anderlecht je pobijedio Mouscron sa 1:0. Time je spojio dvije pobjede što posrnulom belgijskom velikanu nije uspjelo još od početka studenog.

Stipan Prtenjača OTKRIO TAJNU USPJEHA Radio je na baušteli, a sada žene čekaju u redu: Prije su me ismijavali...

Pogodak odluke zabio je Antoine Colassin u 70. minuti na asistenciju Austrijanca hrvatskih korijena Petera Žulja.

Hrvatski reprezentativac Marko Pjaca, koji je prije nekoliko dana stigao u Anderlecht na posudbu iz Juventusa, utakmicu je pratio s klupe za pričuve, dok je Stipe Perica za goste igrao do 54. minute.

Prvi treneri Domagoja Duvnjaka - Dragan Duvnjak i Perica Martić PRIČA O DUVNJAKU Plaćali su ga tisuću kuna iako je igrao najbolje, a njegova ljubavna priča zvuči nevjerojatno

Anderlecht se trenutačno nalazi na osmom mjestu sa 33 boda, čak 24 manje od lidera Club Bruggea.