Povratak na članak

Hrvatska remizirala u Faru, vatreni prvi put Portugalcima zabili gol

Vatreni su poveli u 18. minuti pogotkom Perišića, koji je zabio prvi naš gol u dvobojima s Portugalcima. U 32. minuti izjednačio je Pepe
Objava 06. rujna 2018. 27955 prikaza
  • Najstariji
  • Najnoviji
Komentara 55
  • Tomi0713:

Ljudi momcad je u fazi promjene i mozda nece odmah biti kako treba ali ajmo svi skupa za Hrvatsku dati podrsku nasima

19:29 06. 9. 2018.
  • kodifan:

ajmo vatreni...ajmoooo

18:49 06. 9. 2018.
  • Avatar 1HGZ
    1HGZ:

ovi komontatori sa nove tv-e kao da su portugalci...

21:20 06. 9. 2018.
  • Deleted user:

Ajmo Vatreni, dobar protivnik za ovakvu utakmicu u kojoj gledamo mogucnosti novih uzdanica!

• juma:

Dobra utakmica nasih protiv uvijek nezgodnog protivnika. Mitrovic je bio odlican i steta je sto nije bio u Rusiji, od novih mi se svidio Barisic. U veznom redu danas najbolji Kovacic koji je u Rusiji dosta grijesio, a u napadu ... prikaži još! standardno najbolji Perisic. Sve u svemu, ima tu dosta potencijala, samo treba nadoknaditi Mandzukica.

• Marsijanac:

Mladi Jedvaj mi djeluje nekako ustraseno , sto se dogadja sa tim deckom. Pjaca je na pocetku tekme sa par poteza pokazao da mu je mjesto u repki. Barisic moze igrati lijevog bocnog; bio je dobar iako su ga cesto ... prikaži još!o suigraci ostavljali na cjedilu. Lovre dobar... I sto ce sad Dalic zakljuciti o Livaji i Santiniju koji nisu primili niti jednu upotrebljivu loptu.

2 22:55 06. 9. 2018.
  • billynik:

Kalinić je dobar vratar ali večeras je bio katastrofa, dvije obrane a ostalo je tragično, povredi Vidu, nepotrebno istračavanje a kog Pepevog gola nije ni mrdnuo.

23:58 06. 9. 2018.
  • Avatar Diavolo
    Diavolo:

Hrvatska kraljica remija

23:43 06. 9. 2018.

Vida je poslije ozlijede morao odmah izici; ovako je popusio pogodak. Do tog vremena dobro je to izgledalo. Hrvatska igra previse u sirinu.

21:38 06. 9. 2018.
  • jono:

1:2

22:33 06. 9. 2018.
  • Avatar prahrvat
    prahrvat:

gušili smo se od portugalskog pritiska. trebalo je biti 5:2 za njih. Ajmo malo realnosti. loše, brate za 4. ekipu svijeta

23:24 06. 9. 2018.
    prahrvat:

Ko raštimani orkestar iz provincije.

23:16 06. 9. 2018.
  • Avatar Grubi
    Grubi:

sva sreća da je prijateljska tekma i krajnje nebitna... pa kada Livaja pokaže svoju narav a sudac crveni karton... neće biti pretjerane štete a repka na dobitku da retarda ne zove

20:40 06. 9. 2018.