Alarmantno! Đoković ima bolest koja mu život može pretvoriti u pakao!
Poznati švicarski stručnjak Jürg Hösli, koji ima Institut za nutricionističke dijagnoze, tvrdi da je Đoković bolestan te da mora promijeniti način prehrane.
Komentari 57
mijenjaju mu doping , koga to zanima na zagrebačkom portalu
jole VRATI SE TI SPEKU I RAKIJI
Opet o Noletu !? Evo da se i ja pridružim dijagnostičarima " od oka " pa da kažem da ja mislim da se radi o sasvim drugačijem problemu !
Bolujem jaaaa, bolujes tiiiiii, bolujemo od ljubaviiii ....
E jesam se nasekiro, bojim se neću zaspat vcrs
Što je i on obolio od kronične mitomanije?
Ovaj tip, koristi Djokovica da se za njega u svijetu sazna i da zaradi veliki novac, nista drugo.
Volim te dijagnoze preko" telefona",. tak i ovo, on ga promatra , vidio nije njegove nalaze, al definitivno zna od čega čovjek boluje,.. dajte molim vas.
Gdje ga nadje lola?
Pa kaj onda?
VL prati u stopu Novaka Djokovica jer je lik svjetski poznat. Nole garantirano dize nakladu VL-u. A ovaj Svicarac sto sam sebe smatra "ekspertom" se javlja da uz poco Djokovicevog teniskog renomea izadje na vidjelo dana iz duboke anonimnosti. II da, ako mu poljé za rukom, uzme silnu "lovu" ljudima. Na ovakve debilne tekstove Djokovic mode samo grohotom da se smije!! @Roy Bean : Medju svim postovima ispod ovog teksta trenutacno su Vasi najbolji! Bravo!
Đole pređi na janjetinu mladu i vinčinu staru ,kao i Bulj panj.Jesi vidio kako on dobro izgleda.
I vama Rvatima puca briga za Đokovića,neverovatno?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
To mu je sve smjestila ona njegova luda žena, od kada se oženio njome on nije više isti onaj Novak. Ta poremećena ludjakinja samo pravi videe u kojima proždire biljčice i štokakve sjemenke od kojih ni svinja nemre da preživi a kamoli mlad čovijek. O tome pišu strani mediji kao glavnom razlogu njegovog neuspijeha zadnje vrijeme, pa ti ženi ludu iskompleksiranu opančarku Srpkinju.