Objavljeno vijesti danas: 35
EUROPSKO PRVENSTVO
Povratak na članak

Hrvatski uragan u drugom poluvremenu otpuhao Crnu Goru, kauboji pokazali veliku kvalitetu!

U rosteru Crne Gore većina igrača igra u inozemstvu. Jača strana im je vanjska linija u kojoj igraju Vasko Ševaljević (igra u francuskom Tremblayu), Vladan Lipovina (Balingen), Stefan Čavor (Kielce) i Miloš Božović (PPD Zagreb).

Komentari 22

MO
modovisisajteMaraschino
20:15 09.01.2020.

ma baš za zlato... a onda ćete ih pljuvati ako ne osvoje... neka igraju ponosno i hrabro, a rezultat nek bude kakav bude... zlato ili drvena medalja, svejedno..... pravi navijač to zna dobro...

VL
21:14 09.01.2020.

Opet brišete komentare?! I to neobjektivno i bez razloga. Zašto i dokle?! Zapravo, znate što, "j. s." Zbogom zauvijek, a i pretplatu otkazujem već sutra.

VL
PA
pappmisi
21:46 09.01.2020.

Sto je Gde su Negativni Komentari !!!! Kako ne valja Lino, ajde Negativci !!

21:09 09.01.2020.

Ovo u prvom poluvremenu je jad i čemer. Ne znaš jel su gori u obrani ili napadu. Što je Lino uopće radio na pripremama?! Stepančić samo stoji uz aut liniju, a u obrani on i Musa bez poštenog faula. Užas.

VL
Avatar Domoljubina
Domoljubina
22:01 09.01.2020.

Bravo majstori!!!! Odlično drugo poluvrijeme.

VL
JU
juma
21:04 09.01.2020.

Umjesto golmana mogli smo slobodno postaviti stolicu. Vise bi lopti zaustavila od Sege.

VL
20:29 09.01.2020.

I u košarci smo ganjali zlata i samo zlata, pa postolja, pa prolazak skupine... a sada mo zadnja rupa na svirali.

VL
IT
I-To
21:01 09.01.2020.

Gdje smo napustili sv.prvenstvo do danas ništo nismo poboljšali.Užas ovo je sramota.

19:45 09.01.2020.

Ja da navijam za njegovu plaću ? Jel on navija za moju ?

VL
MP
mpetro35

pa dobro jel tim crnogorcima niko nije javio da mi na klupi imamo najboljeg rukomenog stručnjaka svih vremena ???

VL
SS
sokac sa drave
21:15 09.01.2020.

Kazu u rukometu je golman pola ekipe a nas jednu obranu u prvom poluvremenu.Neznam zasto trener ne mjenja golmana mozda drugog krene.Ja uvjek kazem da cu imati jednu obranu ako stanem u gol i okrenem gozicu i sigurno ce me netko jednom napucati.To ce biti moja jedna obrana.Njemacki ,danski i svedski golmani imaju najmanje desetak obrana po utakmici.

21:08 09.01.2020.

s obzirom ko nas vodi, sasvim solidno igramo... možda i pobjedimo na kraju ... samo problem je u tome što na ovom prvenstvu ima puno jačih ekipa od crne gore ...

VL
16:08 10.01.2020.

Zanimljivo da Simić najbolje zna upravo Marina Marića jer igraju skupa u Melsungenu,pa opet njemu nije obranio niti jedan udarac sa crte. Očito da Marić njega ponaje malo bolje,pa je sigurno savjetovao i Šipiću kako mu pucati,zato su ga naši pivoti i "probili" u nastavku.

VL
Avatar marlony
marlony
19:42 09.01.2020.

Jedva čekam da izgube jer mi ide na živce to loptanje i napuhavanje.."kauboji" hahaha

VL

izgubit cemo ovu tekmu. To je jasno svima.

VL
Avatar majkuvam
majkuvam
19:56 09.01.2020.

Oproštajni turnir za Lina,a ja sam mislio da će nas gnjaviti do stote...

VL
ZO
zoca
21:12 09.01.2020.

ovo ce Crna Gora lagano da dobije ..Crnogorci snazniji vrhunski golman i igraju 3-2-1 sto je za Linu i ekipu sok ne znaju se ni kretati igraju flastera na Stepancicu i to je to laganica 3-4 gola do kraja