24. srpnja 2020. u 20:55 6 komentara 4450 prikaza
U 36.kolu 1.HNL sastali se Dinamo i Varaždin
Pogledajte galeriju 1/6

Dinamo je u posljednjem kolu HNL-a slavio protiv Varaždina 2:0.

Boro Primorac Odluka za zelenim stolom Legendarni Hajdukovac ogorčen odlukom HNS-a: Ovo je apsurd, ne činite to djeci!

Trener Zoran Mamić izveo je prilično mladu momčad te je pružio priliku brojnim igračima te je tako zaigrao i Renato Josipović koji je ušao umjesto Danijela Zagorca

Igrač utakmice bio je Lovro Majer koji je u devetoj minuti zabio pogodak, a u 42. minuti asistirao je iz kornera kada je pogodak zabio Ćuže.

Rezultat se u drugom poluvremenu nije mijenjao. Na kraju je Davor Šuker osvajačima naslova uručio medalje i trofej prvaka.

Kristijan Jakić POTVRDILI SLUŽBENO: Dinamo doveo još jednog igrača Lokomotive! Splićanin stiže u Maksimir

Sutra nas očekuje borba za drugu poziciju i mjesto koje vodi u Ligu prvaka. Lokomotiva ide na noge Osijeku, a pobjednik tog susreta nastupat će u Ligi prvaka iduće sezone. Rijeka čeka svoju priliku i pobjedom protiv Istre, a remijem u Osijeku, oni bi bili ti koji bi išlu u najelitnije klupsko natjecanje.

Danas još igraju Slaven Belupo i Gorica (21:05).

Na Papuku pronađena dva smrznuta tijela
NEZAPAMĆENA TUGA
Detalji tragedije na Papuku: Smrznuti muškarci bili su šogori. Nosili su tenisice i bili bez jakni
Online panel
U čak 30 posto teških slučajeva “korone” izolirana i bakterija
  • KRAJ Kraj
    Kraj! Dinamo je pobjedom završio sezonu.
  • Nadoknada
    Igrat će se tri minute sudačke nadoknade.
  • 77' Zamjena
    Spomenimo kako je u igru ušao i mladi vratar Dinama Renato Josipović.
  • Poluvrijeme
    Gotovo je prvo poluvrijeme.
  • 42' Gol
    GOOOOL! Majer je ubacio iz kuta, a sam u 16 metara se našao Ćuže koji pogađa glavom.
  • MAJER ZA 1:0 Gol
    GOOOL! Majer je zabio je u devetoj minuti. Ubacio je Daničić, glavom je pucao Majer, loptu nogom brani Nevistić, ali dolazi do opet do veznjaka Dinama koji zabija nogom u vrata Varaždina.
  • 1' Početak
    Počeo je susret.
  • SUDI PAJAČ Info
    Sudac utakmice je Igor Pajač.
  • POSTAVE Info
    Stigli su i sastavi: DINAMO: Zagorac - Stojanović, Šutalo, Moubandje, Daničić - Đira - Ćuže, Majer, Ivanušec, Marin - Kulenović VARAŽDIN: Nevistić - Tkalčić, Stolnik, Rodin, Mamić - Kolarić, Senić, Đurasek - Petković, Obregon, Drožđek
  • BORBA ZA 7. MJESTO Info
    Varaždin igra sjajno nakon korona-pauze, a u slučaju pobjede te poraza Slaven Belupa od Gorice, momčad Samira Toplaka došla bi na odlično sedmo mjesto.
  • SJAJNI VARAŽDIN Info
    Na Maksimir stiže sjajni Varaždin, a trener gostiju Samir Toplak ima sjajnu priliku dokazati Zoranu Mamiću kako su možda pogriješili što njega nisu izabrali za novog kormilara na klupi Dinama.
  • POSLJEDNJE KOLO Info
    Današnjom utakmicom, posljednjeg, 36. kola HNL-a, protiv Varaždina Dinamo završava ovu uspješnu, ali čudnovatu sezonu. Promijenili su tri trenera, iz Maksimira su morali otići Nenad Bjelica i Igor Jovićević, a nakon što je bio "v.d. trenera", Zoran Mamić maknuo je titulu vršitelja dužnosti te je i službeno postao trener uz ulogu sportskog direktora. Popularno rečeno, menadžer engleskog tipa. Ipak, nismo u Engleskoj te je Mamić dao odmor dobrom dijelu igrača nakon utakmice u Puli, a to znači da će još mladih upisati nastupe u tom susretu (18:55 sati u Maksimiru) na kojem će Dinamo predstaviti i nove dresove.
HNL, 36. KOLO, 18.55, MAKSIMIR, ZAGREB
DINAMO Majer 9', Ćuže 42'
2
0
VARAŽDIN
  • KRAJ

• Igrat će se tri minute sudačke nadoknade.

• Ulazimo u zadnjih deset minuta.

• 77'

• 61'

Što je sada promašio Obregon! Zaspala je obrana Dinama, a napadač Varaždina s dva metra fulao je okvir gola.

• Nakon 15 minuta u drugom poluvremenu opet je Lovro Majer mogao zabiti pogodak. Odlično je pucao, ali lopta se odbila od vratnice.

• Počelo je drugo poluvrijeme.

• Gotovo je prvo poluvrijeme.

• 42'

• 39'

Pokušao je sada Drožđek, ali Zagorac brani i šalje loptu u korner.

• 30'

Zabio je Ćuže za Dinamo, ali pogodak je poništen zbog zaleđa nakon što je reagirao VAR.

• 17'

Lijepo je pucao Kulenović iz slobodnog udarca s 25 metara, ali ipak preko okvira vrata.

• MAJER ZA 1:0

• I odmah na početku sjajna prilika za Varaždin. Lopta je došla do Mamića na lijevoj strani koji je pucao s 20-ak metara, ali na putu prema vratima lopta se od Stojanovića odbija u korner.