Naslovnica Sport Europsko rukometno prvenstvo 2018.

Njemačka u Zagrebu deklasirala Crnu Goru

Uwe Gensheimer je s devet golova bio najefikasniji kod Njemačke, dok je Vladan Lipovina postigao sedam pogodaka za Crnu Goru.
13. siječnja 2018. u 19:23 1 komentara 980 prikaza
Njemačka - Crna Gora
Pogledajte galeriju 1/5

U susretu 1. kola skupine C na Europskom prvenstvu za rukometaše u Hrvatskoj branitelj naslova Njemačka je u Zagrebu uvjerljivo svladala Crnu Goru sa 32-19 (17-9).

Iva Alilović Zanosna Iva Ljepša strana rukometnog Eura: Alilovićeva supruga je bomba!

Susret je praktički bio riješen već sredinom prvoga poluvremena kada su Nijemci uspjelo od 11. do 21. minute napraviti seriju od 9-0 kojom su se odvojili na velikih 13-3. U nastavku utakmice razlika je u nekoliko navrata iznosila i 14 golova (28-14, 31-17, 32-18), da bi završilo s njemačkom prednosti od 13 pogodaka.

1 / 25
Hrvatska - Srbija

Od 19.30 sati u zagrebačkoj Areni ogledat će se Slovenija i Makedonija.

Slovenski navijači vlakom stigli u Zagreb Europsko prvenstvo Slovenski navijači vlakom stigli u Zagreb i krenuli prema Areni Rukometaši Srbije Svanulo im sunce Srpski igrači iskoristili priliku pa šetali uz more i oduševljeni snimali selfieje Šaljivi Lazarov Nadam se da će Hrvati zbog situacije navijati za nas, a ne za Sloveniju