Senzacija! Vratar najslabije momčadi lige zabio Milanu i poništio Kalinića

Bonaventura je ubacio, a Kalinić glavom proslijedio loptu u mrežu.
03. prosinca 2017. u 14:35 1 komentara 1647 prikaza
Milan
Pogledajte galeriju 1/9

Gennaro Gattuso na klupi Milana debitirao je remijem protiv uvjerljivo najslabije momčad lige, a Nikola Kalinić postigao je gol. Rossoneri su u 15. kolu Serie A odigrali 2:2 na gostovanju kod Beneventa kojem su to prvi bodovi ove sezone.

Balotelli JE LI MOGUĆE? Nećete vjerovati što su pronašli u ormariću slavnog nogometaša!

Milan je vodstvo doveo Bonaventura u 38. minuti, a izjednačio je Puscas u 50. Sedam minuta kasnije Kalinić je zabio za 2:1. Bonaventura je ubacio, a hrvatski napadač glavom proslijedio loptu u mrežu.

Milan
1 / 9
Milan

Romagnoli je u 75. minuti dobio drugi žuti i Milan s igračem manje nije uspio sačuvati prednost protiv slabašnog protivnika. U petoj minuti sudačke nadoknade Benevento je stigao do boda. Da stvar po Milan bude gora, gol je glavom zabio vratar Brignoli koji je došao pomoći svojim napadačima.

Milan je trenutno na sedmom mjestu s 21 bodom, a Kaliniću je to bio četvrti gol u prvenstvu. Benevento je, dakako, na posljednjem mjestu.

Rhian Sugden SEKS BOMBA Skinula se još jedna Ronaldova ljepotica i ima što pokazati Dario Šimić u Splitu NAVIJAČKE SKUPINE Torcida, BBB, Armada i Kohorta na istoj strani - za smjenu Šukera Rijeka na Rujevici dočekala Hajduk Jadranski derbi Hajduk nakon više od pet i pol godina pobijedio Rijeku!
Zagreb: Tomislav Tomašević komentirao izborne rezultate i najavio kampanju za drugi krug