Navijačka kraljica Magdalena iz Mannheima: Neki mi igrači šalju poruke, ali držim ih na distanci
Navijačka kraljica Magdalena Keškić iz Mannheima izaziva veliku pozornost u Dohi, a kaže da su je zapazili i neki hrvatski reprezentativci
Komentari 64
Puno je to materijala za nositi u tako mladoj dobi. Valjda ce naci sreću.
zar ova još nije u zatvoru ? šta čeka katarska policija ????
pacenica,sta napravi od sebe
Što je prirodno na njoj?
100 % bosanka
Nasta ona ulupava zivot. Hoda po prvenstvima daje vide.
Otišla dijevojka da unovči svoje tijelo,a zašto NE
dasovic je dobio u naturi i bas ga briga
Sretan otac!
Ova može podojiti cijelu reprezentaciju, samo je pitanje da li teklo mlijeko ili kemiklije
Moramo svi biti ponositi kako nas čitavom svijetu prikazuje ova naša hrvatska ljepotica.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bar znamo koga ovaj "novinar"gu*i,cuj navijacka kraljica