Navijačka kraljica Magdalena iz Mannheima: Neki mi igrači šalju poruke, ali držim ih na distanci
Navijačka kraljica Magdalena Keškić iz Mannheima izaziva veliku pozornost u Dohi, a kaže da su je zapazili i neki hrvatski reprezentativci
Komentari 64
Tomislave pa zar si tolike godine studiranja proveo da bi pisao ovakve clanke???
Horor
Udavaca. Reklamira se ne bi li uhvatila kakvoga s lovom.
Ovo je placeni clanak ? Jer ne vidim drugi razlog da se ovo pise
Tko je ovo proglasio navijačkom kraljicom?
Izgleda kao ružnija verzija Arnolda Schwarzeneggera iz vremena nastanka prvog dijela Conana.
koji bizarni članak , koji bizarni ljudi.. Čuj stari joj veli da su joj ljudi već prilazili kad joj je bilo 16.. Sve jasno.
Bila bi puno ljepša bez silikona...osobito usne
Daj uozbiljite se ,nemojte pisati svasta imacu nocne more od ove.
Ne kontam zašto gurate ovu frikušu...
Zalosno je kada za par tisuca kuna moras pisat ovako nesto...Mogli ste barem stavit da je oglas placen
Ovo je netko platio. Ne vidim drugog razloga da se pise o crnokosoj karleusi.
Ha ha , na distanci... dok je tatek tu....kaj ta dela u Manheimu? Neverujem da nema neki dodatni posel de se brza lova zaradjuje...
Uljepšavanje sigurno traje nekoliko sati
Marti Feldman je atraktivniji. Ova je unakažena i sada igra u ligi ljepote sa Anom Mrak Taritaš, Buljom i Milanovićem. Ne zna se tko izgleda lepše, uaaah.
S tim ustima moze dvije razlicite pjesme pjevat. Izgleda mi grozno
koje strašilo
Da se prisjetimo Vejsila Keškića.
koji gabor. sise može prebacit iza leđa a i izgleda kao da ima već tridesetdevet banki, lol.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ti kad prođeš pored bauštele... radnici se prave da rade...