Navijači Partizana u Vukovaru išarali Dinamov autobus!
Inače, Dinamo je u utakmici za treće mjesto pobijedio Vukovar 3:1, a turnir je osvojio Široki Brijeg koji je u finalu svladao Osijek 1:0.
Komentari 64
Kako je Dinamo velik.
primitivno......
@Teamgeist bih, bi, bi, bismo, biste, bi ?
osamdesetih godina bio sam na jednoj radnoj akciji u okolini Zadra,ekipa krasne omladine iz Srbije tada je Pjevala u Zadru "igrale se delije na sred zemlje srbije"poznato nam je što se događalo devedesetih, lokalni guzoljupci i "političari"da bi dobili koju pinku da mu se udovolji njegovoj guzici danas opet prodaju moral i ponižavaju domicijelne žitelje,do kaa ćemo dozvoliti da nas vode debili ?
Prejak je Dinamo za sve vas. Laku noć.
Budite realni... nisu mogli da naprave jaci fazon niti bolju reklamu. Dobar stos.
A kaj je tu cudno? i Dinamovi navijaci bi napali bus grobara, bez kompleksa. Problem je u policiji, odnosno danasnjoj vladi kojoj je "prijateljski" odnos s srbijom prioritet. Njih ne zanima kaj su nas prije nekoliko godina oni napali i klali, oni to nisu osjetili, I u to vrijeme oni su bili na njihovoj strani. I to svakodnevno dokazuju.
Sta smeta , najveci Dinamov navijac je bio predsednik Partizana. Sve je to isto.
Pa ako nije na ćirilici išarali Dinamov autobus se može smatrati kao poruka jedne balkanske brače svojima na drugoj strani.
Budimo realni i nemojmo nekoga okriviti bez dokaza.Zar nije bilo ko to mogao uraditi iz nekih svoih razloga mozda hrvat srbin ili bilo ko drugi.Ne sudimo nikome bez dojaza jer sve je moguce kao i u ratu razno razna podmetanja
Jel napisano latinicom ili cirilicom?
Ne mogu nam ništa moćni smo. Plavi prvaci.
Očajni Hajdukovci stoje iza ovoga . Ćirilica im je dobro poznata.
opusteno, navijacki, skidanje skalpa.
Nikada se nećemo riješiti balkanskog sindroma, pa zašto bi policija u Hrvatskoj čuvala autobus Hrvatskog kluba? Za to postoji zaštitarska služba pa neka putuje sa autobusom.
Hajdugovcima ovdje nije mjesto . Mi to sa burazerima riješavamo bez problema. Ne treba nam licemjerna pomoć.
Zašto bi policija čuvala Dinamov bus?.Dinamo ima dovoljno novca pa nek angažira privatnu zaštitarsku tvrtku nek im čuva bus.A i šteta nije neka Mamić će lako platiti farbanje tj zagrepčani jer se njihovim novcem financira klub koji je kao i svi klubovi u HR vreća bez dna.
Napisati nesto na autobusu je mogao svatko. I odmah olako napisati da su to napravili Partizanovi navijaci je bezobrazno i neprofesionalno. Mozda je netko od hrvatskih navijaca to namjerno isarao po autobusu, i sta ce mo sad ?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
. ..GV-na ćirilici je lokalna Vukovarska reklama za Hrvatsko Favorit pivo(Jelen pivo). ..Mrki of Umag. ..