Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 125
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
koga izbjeći
Povratak na članak

Najgora skupina za plave bila bi s Barcom, Milanom i Cityjem

Ždrijeb Lige prvaka održat će se 26. kolovoza u Monte Carlu

Komentari 28

DU
Deleted user
12:48 19.08.2011.

Mozda bi bilo dobro pricekati da zavrsi tekma u Malmou. Vjerujem da, ako odigraju kao u srijedu, Dinamo nece imati vecih problema tamo. Ali ipak treba pricekati tih nekoliko dana pa onda ocekivati protivnike u LP.

VL
PA
pasqualino
12:49 19.08.2011.

neće dinamo proći ni malmo.

VL
DH
dalibor.hren
12:49 19.08.2011.

Ajmo počekati utorak i uzvrat u Švedskoj!

VL
DU
Deleted user
12:50 19.08.2011.

Pasqualino kako znas?

VL
MA
matashokac
13:18 19.08.2011.

Naravno da prvo treba proći uzvrat u Švedskoj. No ova procjena o grupama je pogrešna jer je bazirana na tome da svi nositelji idu dalje. Moguće ja da Basel recimo prijeđe u treći šešir (ako Plzen izbaci Kopenhagen) i onda Dinamo može dobiti Basela u grupu.

VL
Avatar potrosnja-goriva.net
potrosnja-goriva.net
13:42 19.08.2011.

opet novinarska pohlepnost!!! dajte pričekajte da Dinamo prođe prvo, pa onda pišite. Nogomet je čudna igra, osim što je bazirana na sreći, jako je potkupljiva, tako da je sve moguće. Zato zaboravite ždrijeb, koncentracija na UZVRAT. Jer ako Dinamo slučajno kiksne, baš vi novinari ćete PRVI zabiti Dinamo na stup srama. Zato stanite na loptu, kolege

VL
OB
-obrisani-
15:54 19.08.2011.

Što je ovo splasnuo optimizam? Malmo je u rangu Hajduka, istog onog Hajduka koji je trebao proći 100 godina da danas ne može nikog pobijedit. Kad pogledate nogometrne veličine s kojim će igrat HNL pobjednik smješne i kladioničarske lige biće gol razlika gora nergo kod Partizana prošle godine.

VL
KR
krknijanneza
17:15 19.08.2011.

Nema veze ako u skupini dobiju Barcu,Real,ManU ili ManC,ali cemo ih gledati za manje novac nego sto su bile ulaznice za %. ekipu Barce i jos dobiti lovu za to!

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.