Najgora skupina za plave bila bi s Barcom, Milanom i Cityjem
Ždrijeb Lige prvaka održat će se 26. kolovoza u Monte Carlu
Komentari 28
neće dinamo proći ni malmo.
Ajmo počekati utorak i uzvrat u Švedskoj!
Pasqualino kako znas?
Naravno da prvo treba proći uzvrat u Švedskoj. No ova procjena o grupama je pogrešna jer je bazirana na tome da svi nositelji idu dalje. Moguće ja da Basel recimo prijeđe u treći šešir (ako Plzen izbaci Kopenhagen) i onda Dinamo može dobiti Basela u grupu.
opet novinarska pohlepnost!!! dajte pričekajte da Dinamo prođe prvo, pa onda pišite. Nogomet je čudna igra, osim što je bazirana na sreći, jako je potkupljiva, tako da je sve moguće. Zato zaboravite ždrijeb, koncentracija na UZVRAT. Jer ako Dinamo slučajno kiksne, baš vi novinari ćete PRVI zabiti Dinamo na stup srama. Zato stanite na loptu, kolege
Što je ovo splasnuo optimizam? Malmo je u rangu Hajduka, istog onog Hajduka koji je trebao proći 100 godina da danas ne može nikog pobijedit. Kad pogledate nogometrne veličine s kojim će igrat HNL pobjednik smješne i kladioničarske lige biće gol razlika gora nergo kod Partizana prošle godine.
Nema veze ako u skupini dobiju Barcu,Real,ManU ili ManC,ali cemo ih gledati za manje novac nego sto su bile ulaznice za %. ekipu Barce i jos dobiti lovu za to!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mozda bi bilo dobro pricekati da zavrsi tekma u Malmou. Vjerujem da, ako odigraju kao u srijedu, Dinamo nece imati vecih problema tamo. Ali ipak treba pricekati tih nekoliko dana pa onda ocekivati protivnike u LP.