Najgora skupina za plave bila bi s Barcom, Milanom i Cityjem
Ždrijeb Lige prvaka održat će se 26. kolovoza u Monte Carlu
Komentari 28
dobar je dinamo,slabi smo malo u napadu,al ostalo je super
Hajd nek Dinamo pobjedi u uzvratu i nek prođe u LP bez obzira kaj neki pametno upozoravaju, nek dođe i Real u Zagreb....jel bu ulaznice i onda po kunu ?!
Zeko je je još u šumi, a netko je već spremio ražanj...
Ma *....... spekulacije... treba se za svakog ozbiljno pripremiti,pa ko dodje dodje... >:-)) Kad je Hajduk moga sa petom skrpanom Barcom nerjeseno igrat ,valjda ce moci i Dinamo sa pravom prvom postavom Barce nerjeseno ...
\"Ždrijeb skupina Lige prvaka održat će se 26. kolovoza u Monte Carlu\"... Održat će se u četvrtak, 25., a ne 26. 26 se izvlači Europska liga. Informirajte se, ljudi, to vam je posao.
Htjeli smo u LP... ne mozes birat kao ni koji drugi klub,ovog zelim ,onog bi htio izbjeci..Novinari se vise boje nego igraci i treneri klubova...
Najgora skupina Barca , Milan , City? Pa ja bih upravo takvu skupinu da dobijemo...oču gledat u ZG sve najbolje kaj se nudi u LP!
Kladim se da će nas zanimati taj ždrijeb, ali za sada me ipak najviše zanima 23.8.!
To bi bilo idealno da dobijemo najjaču skupinu, jer realno je teško proći dalje bilo koga da dobijemo, a bar bi u Zagrebu vidjeli najveće majstore nogometa, a da ne govorimo o interesu koji bi ti klubovi izazvali.
Pobjeda u Ligi prvaka donosi 800, a bod 400.000 eura. vise isplati igrati x za 400.000 € nego pobijediti za 800€. =)
Ne pravite ražanj,dok je zec još u šumi.Tek nakon druge utakmice gledajte i računajte na ždrijeb.
neki ce se naljutiti,ali i prije utakmice sa malmöm sam rekao da dinamo nema momcad za ligu prvaka,jedino sta bi dinamu doprinjelo su novci i nesto za oko sto se tice jakih eur momcadi,najizvjesnije je da cemo izvuci najmanje 2 velikana,pod velikane ubrajam sve stalne sudionike lp,tako i sahtar rubin ili lyon.Za nas gledaoce ce biti lijepo gledat velikane poput barce reala itd... ali nazalost ce bit euforija samo na dolazak tih klubova u zagreb.drugi nacin je da se pojacamo kvalitetnim obrambenim i po 2 iskusna napadaca koji su djelomicno igrali lp.Europska liga je ipak nasa realnost,ali kad ti neko nudi vrecu zlata zasto odbit!
dinamo ffm@ zašto onda uopće igrati? ajmo se predati, živjeti u svom malom limitiranom svijetu i ništa ne stvarati od svojih života...gluposti, Dinamo ima dobru ekipu, a mrzitelji će uvijek pljuvati, pa da Dinamo dovede i pola HR reprezentacije...
Pa tek je nekoliko ljudi realno koji kažu (a ja se slažem) , ajmo ljudi pričekati uzvrat u Švedskoj pa ćemo pričati o protivnicima u skupini. Još mi je nešto vrlo drago a to je da nam dragi Bog nije napravio idealan svijet već je ubacio tu i tamo pokojeg idiota... , odnosi se na double... d !!!!
stari da ti znas kolko ja zivim za dinamo i nitko sretniji od mene da dinamo igra lp i to svake godine,ali za lp trebas cvrsti blok dobar srednji red i jos bolji napad,dakle moraju se par stvari poslozit,napisao sam to.ova momcad je dobra ima duh al ne i kvalitetu,razbili smo malmö koji objektivno nema obranu i dinamu nista nemoze,ne bojim se ni uzvrata jer je dinamo nebo a oni zemlja.kako procjenujes sanse protiv recimo barce reala manchesterU mancity arsenal chelsea,milan inter...reci iskreno kako stojimo kontra rubina,sahtor,lazija,bayern,dortmund,leverkusen,ajax,porto,benfica itd.... dakle sta ti hocu rec,dobro je napisao novinar dobit cemo 3 jako teska i jednog tzv lakog sahtor pa se ti pitaj koje su nam sanse u lp.neka je igrali i ponavljam ti moja zelja je da igraju svake godine ali za to je potrebno nesto vise od tog sta imamo.
dINAMO- nikad prežaljena ljubav, danas samo uspomena.
Dinamu ne priželjkujem \"najmanje atraktivne\" protivnike kao što su gore navedeni iz tzv. \"idealne\" skupine. Kad je Liga prvaka, onda nek je doista Liga prvaka. Valjda je svima jasno da Dinamo nije u prilici \"natjecati\" se protiv klubova koji su najbogatiji i najjači, ali može dati sve od sebe protiv najvećih da se vidi gdje je doista i pokazati se u najboljem mogućem svjetlu. Sammir je dobro rekao \"Ne smijemo izgubiti svih šest utakmica\".
nije uopće važno da li dinamo ima šanse sa tim klubovima. važno je ne predati se unaprijed, nikada. to je pravi sport. a što se tiče malmea, naravno da ima još jedna tekma ali sumnjam da malmo ima takvu snagu da uzvrati dinamu. dinamo i tamo pobjeđuje!
pa ja bi baš volio dva jaka tipa Barcelona i Milan i jednog s kojim bi se mogli potući za treće mjesto
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
da bih barem 5 godin života da ih Malme izbaci hehe