Luka Modrić
03.02.2018.
u 23:21

U nedjelju u gradskom derbiju sastaju se Espanyol i Barcelona, a potom Atletico Madrid dočekuje Valenciju.

U subotu u 22. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Real Madrid je ponovno kiksao, u gostima protiv Levantea odigrao je 2-2.

Real je poveo u 11. minuti, Toni Kroos izveo je korner, a stoper Sergio Ramos glavom je pogodio mrežu.

U 42. minuti iz polukontre Emmanuel Boateng donosi izjednačenje Levanteu. No, Real ponovno vodi u 81. minuti pogotkom Isca, ali to mu nije bilo dovoljno da upiše pobjedu, jer je Giampaolo Pazzini u 89. minuti zabio za 2-2.

U dresu Reala Luka Modrić pružio je dobru partiju, dobro je gradio igru i pripremio je nekoliko opasnih situacije pred golom protivnika, ali njegovi suigrači su bili neraspoloženi. Također, u 57. minuti Modrić je spasio mrežu Reala. Naime, nakon kornera Reala momčad Levantea krenula je u kontranapad, a jedini koji je to prepoznao na vrijeme bio je Luka Modrić, koji je istrčao 70 metara i na kraju je spasio mrežu "kraljeva". Mateo Kovačić ostao je na klupi za pričuve Reala.

REZULTATI:
Eibar - Sevilla  5-1 (Kike 1, Fabián Orellana 17, 61, Ramis 32, Anaitz Arbilla 83/Pablo Sarabia 21-pen)
Betis - Villarreal  2-1 (Lorenzo Morón 45+2, 65/ Carlos Bacca 80-PEN)
Alavés - Celta Vigo 2-1 (Alfonso Pedraza 4, Munir El Haddadi 18/ Iago Aspas 90+1)
Levante - Real Madrid 2-2 (Emmanuel Boateng 42, Giampaolo Pazzini 89/ Sergio Ramos 11, Isco 81)