Modrić asistirao u pravoj golijadi, Ronaldo zabio četiri gola

Real - Girona
1/6
18.03.2018.
u 22:59

Villarreal je dobio Atletico Madrid sa 2-1 zahvaljujući turskom napadaču Enesu Unalu

U 29. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Real Madrid je na domačem terenu protiv Girone slavio sa 6-3.

Četiri pogotka za Real zabio je Cristiano Ronaldo (11, 47, 64, 90+2), a po jedan su dodali Lucas Vázquez (59) i Gareth Bale (86).

Mateo Kovačić bio je u početnoj postavi Reala i igrao je do 71. minute, kada ga je zamijenio Luka Modrić, a najbolji hrvatski nogometaš u 86. minuti je asistirao Garethu Baleu za 5-2.

Barcelona je na Camp Nou pobijedila Athletic Bilbao sa 2-0. Ivan Rakitić odigrao je cijeli susret za Barcelonu, a strijelci su bili Paco Alcácer (8) i Lionel Messi (30).

Villarreal je dobio Atletico Madrid sa 2-1 zahvaljujući turskom napadaču Enesu Unalu, koji je ušao u igru u 74. minuti. Atletico je poveo golom iz spornog penala, a strijelac je bio Antoine Griezmann u 20. minuti. U završnici susreta preokret donosi Enes Unal pogocima u 82. minuti, te u sudačkoj nadoknadi (90+1).

Hrvatski branič Šime Vrsaljko odigrao je za Atletico Madrid cijeli susret, pruživši dobru partiju.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 29. kola Leganes je iznenadio Sevillu i slavio sa 2-1 (1-0) pred svojim navijačima. Pogotke za domaće postigli su Bustinza (41) i Eraso (69), a strijelac za goste bio je Layun (90).