Mlada zvijezda nastradala u žestokom sudaru: Bio sam šokiran i prestašen

- Ništa ne zamjeram Lopesu, poručio je mladi Francuz koji se zahvalio svima na porukama podrške
22. siječnja 2018. u 13:25 0 komentara 373 prikaza
Kylian Mbappe PSG Lyon
Pogledajte galeriju 1/4

PSG je doživio drugi poraz u prvenstvu, s 2:1 su izgubili kod Lyona, čime su lavovi smanjili njihovu prednost na ljestvici na osam bodova na 22 kola.

abbey clancy TKO BI TO OČEKIVAO 'Romantična' gesta nogometaša šokirala ljepoticu

Lyonu je do pobjede stigao golovima Fekira u 2. i Depaya u 94., dok je Parižanima privremeno izjednačenje donio Kurzawa u trećom minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Utakmicu je obilježio i žestok sudar mlade nade PSG-a Kyliana Mbappea s vratarom domaćina Anthonyjem Lopesom zbog čega je morao napustiti terene.

Mbappe je na trenutak izgubio svijest, no ubrzo je došao k sebi, a da je sve u redu poručio je nakon utakmice putem Twittera.

- Samo se želim javiti da sam dobro. Udarac me šokirao i prestrašio, ali sada je sve u redu. Ništa ne zamjeram Lopesu. Hvala vam svima na porukama, poručio je Mbappe.

Football Soccer - Eintracht Frankfurt v Borussia Dortmund - German Bundesliga - Commerzbank-Arena, Frankfurt, Germany - 7/05/16 Eintracht Frankfurt's coach Niko Kovac reacts.  REUTERS/Kai Pfaffenbach     DFL RULES TO LIMIT THE ONLINE USAGE DURING MATCH TI DEMANTIRAO PREGOVORE Hrvatskom treneru prekipjelo: Pa gdje je kraj?! Svi rade što god žele! Zlatan Ibrahimović Svi ju hvale Ibrahimovićeva objava postala hit, dobio je nevjerojatan broj 'lajkova' Cristiano Ronaldo Real Madrid VIDEO Ronaldo krvario, pa na mobitelu provjeravao 'štetu'