Milan svladao Romu, Ćorić nije ulazio, Halilović ni na klupi

Milan - Rijeka
31.08.2018.
u 23:06

Milan je poveo golom Kessie u 40. minuti, poravnao je Fazio u 59. da bi prvu ovosezonsku pobjedu "crno-crvenima" osigurao Cutrone u petoj minuti nadoknade nakon sjajnog dodavanja Higuana.

Nogometaši Milana u prvom su susretu 3. kola talijanskog prvenstva na San Siru svladali Romu sa 2-1 (1-0) golom u posljednjoj minuti sudačke nadoknade.

Ante Ćorić ostao je na klupi Rome dok Alen Halilović nije bio niti na klupi Milana.

Milan nakon dvije odigrane utakmice ima tri boda, dok je Roma odigrala tri utakmice i ima četiri boda.

Na vrhu su Juventus, Napoli i SPAL sa po šest bodova.

Njemačka: Hannover 96 - Borussia D. 0-0

U prvoj utakmici 2. kola njemačkog nogometnog prvenstva Hannover 96 i Borussia iz Dortmunda igrali su 0-0.

Hrvatski stoper Josip Elez ostao je na klupi Hannovera koji sada ima dva boda, dok je Borussia stigla do četvrtog boda.

U subotu igraju Hoffenheim - Freiburg, Bayer - Wolfsburg, Eintracht F. - Werder, Augsburg -  Borussia M., Nuernberg - Mainz 05 i Stuttgart - Bayern, a u nedjelju RB Leipzig - Fortuna  i Schalke 04 - Hertha.

Nova pobjeda Club Bruggea, Letici i Mitroviću maksimalna minutaža

Karlo Letica branio je čitavu utakmicu, dok je Matej Mitrović odigrao svih 90 minuta za Club Brugge, kojega vodi hrvatski trener Ivan Leko, u 5-2 (3-0) gostujućoj pobjedi protiv Waregema u susretu 6. kola belgijskog prvenstva.

Ovom pobjedom Club Brugge se izdvojio na vrhu ljestvice sa 16 bodova, tri više uz utakmicu više od drugog Genka, a četiri više uz također utakmicu više od trećeg Anderlechta. Waregem je deveti s pet bodova.

Francuska: Lyon - Nice 0-1

U prvoj utakmici 4. kola francuskog nogometnog prvenstva Nice je iznenađujuće kao gost svladala Lyon sa 1-0 (0-0).

Jedini gol za prvu pobjedu Nice u sezoni postigao je Lees-Melou (51).

Nice je sada 14. s četiri boda, dok je Lyon peti sa šest. na vrhu su Paris SG i Dijon sa po devet bodova.