Rog i Halilović nisu igrali u preokretu Napolija protiv Milana, Livaja strijelac

Juventus - Napoli 0:1
25.08.2018.
u 23:30

Marko Rog ostao je čitavu utakmicu na klupi Napolija, kao i Alen Halilović na klupi Milana.

Nogometaši Napolija velikim su preokretom na svom San Paolu svladali Milan sa 3:2 (0:1) u susretu 2. kola talijanskog prvenstva.

Gosti iz Milana poveli su 2:0 pogocima Bonaventure (15) i Calabrije (49), no domaće je u igru s dva gola vratio Zielinski (53, 67) da bi potpuni preokret dovršio Mertens (80).

Gol Livaje u pobjedi AEK-a

Hrvatski nogometni reprezentativac Marko Livaja bio je strijelac za atenski AEK koji je u obranu naslova grčkog prvaka krenuo 2:0 (1:0) domaćom pobjedom protiv PAS-a iz Giannine u susretu 1. kola.

Livaja, koji je igrao do 66. minute, postigao je gol za konačnih 2:0. Drugi je to njegov gol ove sezone za AEK, bio je strijelac i u 3. pretkolu Lige prvaka protiv Celtica.

Atletico M. - Rayo Vallecano 1:0

Nogometaši Atletico Madrida u subotu su stigli do prve pobjede u novoj sezoni španjolskog prvenstva, a do tri boda su na svom stadionu Wanda Metropolitano stigli svladavši Rayo Vallecano s minimalnih 1:0 (0:0).

Strijelac pogotka vrijednog pobjede bio je francuski reprezentativac Antoine Griezmann u 63. minuti, na asistenciju Crnogorca Stefana Savića.

Hrvatski napadač Nikola Kalinić ostao je na klupi za pričuvne igrače Atletica.

U prvoj utakmici subotnjeg programa Alaves i Betis su odigrali bez pogodaka 0-0.