Naslovnica Sport Strani nogomet

Milan se mučio protiv fenjeraša, opet ga spasio joker iz Poljske

Milan je poveo vrlo lijepim golom Biglie iz slobodnog udarca u 31. minuti, a "fenjeraš"  Chievo je izjednačio preko Hetemaja (41). U 57. minuti Milanov "joker iz Poljske" Piatek donio je pobjedu slavnom klubu. Ivan Strinić je ostao na klupi Milana.
09. ožujka 2019. u 22:41 0 komentara 146 prikaza
Krzysztof Piatek

U susretu 27. kola Serie A Milan je kao gost slavio kod posljednjeplasiranoga Chieva s 2-1 i učvrstio se na trećoj poziciji.

Matea Bešlić Matea Bešlić Razgovarali smo s najmlađom šeficom nogometnog kluba. Zovu me iz Engleske, Srbije...

Ranije je Parma kod kuće slavila protiv Genoe 1-0 pogotkom Kucke (78).

Francuska: Monaco - Bordeaux 1-1

Nogometaši Monaca osvojili su samo bod pred svojim navijačima u 28. kolu francuskog prvenstva, odigravši protiv Bordeauxa 1-1 (0-0).

Vodeći pogodak za Monaco postigao je kapetan Radamel Falcao u 48. minuti, a gol vrijedan boda za goste djelo je Brianda koji je u 65. minuti precizno izveo kazneni udarac.

Igor Kedačić TUGA Mladi hrvatski nogometaš poginuo u prometnoj nesreći

Danijel Subašić je branio za Monaco cijelu utakmicu, dok je Toma Bašić ostao na klupi za pričuve gostujuće momčadi.

Veliku priliku za pobjedu ispustio je Lyon na gostovanju u Strasbourgu, gdje su golovima Mousse Dembelea (3, 51) vodili sa 2-0. No, u razmaku od jedne minute Ajorque je dvaput poslao loptu u mrežu Lyona te tako donio bod Strasbourgu.

U nedjelju je na rasporedu pet od preostalih šest utakmica, a sastaju se: Montpellier - Angers, St. Etienne - Lille, Toulouse - Guingamp  (15 sati), Rennes - Caen (17.00) i Marseille - Nice (21.00).

Dvoboj Nantesa i PSG-a odgođen je zbog prosvjeda "Žutih prsluka", zbog čega Parižani nisu mogli doputovati u Nantes.