Mamić feštao sa srpskim patrijarhom: To mi je prijatelj, ljubim ga svim srcem
Sjećam se kad smo na Cvjetnom trgu u Zagrebu uz tamburaše pjevali zajedničke pjesme. Vidim da je on više u sedam dana učinio za ljubav između srpskog i hrvatskog naroda, pa i svih naroda na ovih prostorima, od mnogih drugih.
Komentari 89
molim Zlaju da ae očituje
Na ponos Dinamu i BBB.
Kako sad to? Jel nije Mamic veliki domoljub i prijatelj sa Lukom, Kolindom, Bujanecom???
Di su pare?
Povratkom u Hercegovinu očigledno je otkrio svoje pravoslavno korijenje. Ništa čudno za njega
Ovaj bjegunac na videu i slici ima sat na desnoj ruci, ne zna ni na kojoj se ruci sat nosi.
"Modrićeva punica u središtu muljaže u Dinamu": ..."Ove činjenice, koje su lako provjerljive uvidom u Sudski registar, ne samo da su školski primjer sukoba interesa već i kršenje nekoliko zakona
doće to svima iz dupeta u glavu samo da ne bude kasno
Maminjo pa oni tebe rade budalom hahaha
bosanci jeste ponosni na svog zemljaka..........budite iskreni i recite......jesmo !!!
Od kad je zavrnuo pipu novinarima koji su godinama živjeli od Dinama, od tada je ovaj veliki čovjek hrvatskog nogometa u progonu. Pa tako i pisac ovog teksta samo slijedi program svojih drugova. Al necete uspjeti jer ce se vratiti još jači 💪💪😇
Podrška gospodinu Mamiću I njegovim suradnicima. Samo naprijed, nema predaje
Maminjo je prava Rvatina !
Ako Mamić nastavi sa licemjerstvom možda ga kardinal Bozanić predloži za blaženog.
.Najviše muslimana koji su se izjašnjavali kao jugoslaveni bilo je upravo u hercegovini . Nekad su se izjašnjavali kao turci, pa za vrijeme juge kao jugoslaveni , danas bi htjeli biti hrvati.....ali neide !! Tocka iza toga!..#.....
Novi prilozi za biografiju Modrica. Mamic ga je doveo kao izbjeglicu iz Bone i Hercegovine.......manje poznata cinjenica: Mamicev otac je izvrsio samoubojstvo jer mu se zena (mamiceva majka ) prostituirala da prehrani obitelj dok je on bio na radu u minkenu
Patrijarh ujedinitelj...
Sutra je tekma treba napraviti nemir....
Takvi su hercegovci , u Jugi bili procentualno najbrojniji u komunističkoj partiji , kada je nastao hadeze svi u hadeze , poslije hadezea svi će preko noći u neku naslednicu hadezea.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zašto brišete Kandžiju i Luminaxa ? Nije fer .