Majstor Modrić zabio novo remek-djelo, navijači golčinu nazvali čistim seksom!

Real je poveo pogotkom Tonija Kroosa u 15. minuti, a zanimljivost kaže da je je Nijemac loptu u mrežu suparnika 'uparkirao' izravno iz kornera
08. siječnja 2020. u 21:55 3 komentara 20342 prikaza
Luka Modrić
Pogledajte galeriju 1/6

Luka Modrić dokrajčio je Valenciju prekrasnim pogotkom u polufinalu španjolskoga Superkupa. Hrvatski kapetan postigao je čudesan gol za 3:0 u 65. minuti na stadionu kralja Abdullaha u Saudijskoj Arabiji, a zabio ga je vanjskim dijelom kopačke u suprotan kut s otprilike deset metara iskosa.

Dani Olmo NUDE MU 1,2 MIL. € Bjelica poslao jasno upozorenje Olmu: Ako ne potpišeš ugovor...

Real je poveo pogotkom Tonija Kroosa u 15. minuti, a zanimljivost kaže da je Nijemac loptu u mrežu suparnika 'uparkirao' izravno iz kornera.

Na 2:0 povećao je Isco šest minuta uoči odlaska na odmor, a zgodno je znati i to da je Modrić u srijedu navečer nastupio na za njega neuobičajenoj poziciji.

Trener madridskog Reala Zinedine Zidane smjestio ga je uz Isca iza leđa napadaču Luki Joviću. Iz igre ga je izvadio u 77. minuti.

Filip Ude SPONZORSKI UGOVOR Osvojio olimpijsku medalju za Hrvatsku: Sud presudio, moraju mu isplatiti više od 300.000 kuna

Do kraja je Valencia tek uspjela ublažiti poraz, a na konačnih 3:1 je postavio Daniel Parejo iz najstrože kazne u sudačkoj nadoknadi.

U drugom polufinalnom susretu se u četvrtak sastaju Barcelona i Atletico Madrid, a finale je na rasporedu u nedjelju u 19 sati.

Dodajmo da je Modrićev pogodak Valenciji trenutačno postao hit na društvenoj mreži Reddit, a u komentaru s najviše glasova je jedan od gledatelja viđeno nazvao čistim seksom (gol je komentiralo oko 170 korisnika u samo pola sata!).