Naslovnica Sport Košarka

Maccabi pregazio Himki: Žižić i Bender kombinirano zabili 25 poena

Uoči zadnjeg kola šest klubova je osiguralo nastavak natjecanja (Barcelona, CSKA, Efes, Armani, Fenerbahče, Bayern), a još su dvije karte slobodne.
06. travnja 2021. u 20:38 0 komentara 89 prikaza
Alba Berlin - Maccabi Tel Aviv

U odgođenom susretu 24. kola Eurolige košarkaši Maccabi Tel Aviva su pobijedili Himki sa 92:62 uz 13 koševa Ante Žižića i 12 koševa Dragana Bendera.

Mate Pavić BRAVO ZA HRVATE Hrvatska već ima četvoricu milijunaša, ovo je potvrda da se može vrlo lijepo zaraditi

Izraelski sastav je sav posao obavio već do poluvremena na koji se otišlo rezultatom 53:25. Na koncu treće dionice Macabbi je imao čak 35 koševa prednosti, no gosti su u zadnjoj četvrtini tek malo ublažili težak poraz.

Domaćine su do pobjede predvodili Ante Žižić sa 13 koševa i sedam skokova, Scottie Wilbekin sa 13 koševa i pet skokova, te Dragan Bender sa 12 koševa i sedam skokova. U ruskoj ekipa najbolji učinak imao je Jordan Mickey postigavši 21 koš uz šest skokova, dok je Errick McCollum ubacio 17 koševa.

Obje ekipe su bez izgleda za plasman u TOP 8 Eurolige, Maccabi je na 13. mjestu sa 14 pobjeda i 19 poraza, dok je Himki posljednji sa samo četiri pobjede i 29 poraza.

U posljednjem kolu Eurolige Maccabi gostuje kod Zenita, a Himki u Pireju kod Olympiakosa.

SLUČAJ DJEVOJČICE IZ NOVE GRADIŠKE
Janjić se oglasila o kaznenoj prijavi: Ispričavam se svima, ne razumijem se u rad Centra za socijalnu skrb