Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 192
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
za sjećanje

Luis Ibañez tetovirao si je znak Lige prvaka na desnu nogu

'ibanez'
'Fotodesk /Vecernji list'
07.12.2011.
u 10:01
Google icon Dodaj Večernji list među omiljene izvore na Googleu

Prije deset dana Dinamov bočni igrač Luis Ibañez dao si je izraditi još jednu tetovažu.

List desne noge dosad je kod Luisa Ibañeza bio "prazan", a sad je na njemu znak Lige prvaka. Za dugo sjećanje na to natjecanje. Ibañez je spremno pozirao uoči susreta s Lyonom, prije nego što će otići u Argentinu.

– Putujem u četvrtak, na 29 dana. Djevojka Matea pridružit će mi se nakon Božića. No, polako, danas ćemo "ginuti" protiv Lyona – kazao je Ibañez.

Komentara 9

Avatar patkovic
patkovic
12:09 07.12.2011.

ija sam ko student išo na takmičenje iz matematike i bio drugi odostraga

JO
jolly
12:38 07.12.2011.

Članak o nogometu. Nema što.

AN
antonijo
09:02 08.12.2011.

Mogao je i na straznjicu

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata