Schalke Hoffenheim Bundesliga Andrej kramarić
1/6
17.02.2018.
u 20:26

Pjaca je za domaćine igrao od 75. minute. Schalke je peti s 37 bodova, a Hoffenheim deveti s 31 bodom.

Andrej Kramarić zabio je i treće kolo zaredom u Njemačkoj. U 23. kolu Bundeslige pogodio je glavom u 78. minuti na asistenciju Kaderabeka, ali tek da ublaži poraz Hoffenheima kod Schalkea 2:1.

Pobjedu su Schalkea golovima u 11. i 28. minuti donijeli Kehrer i Embolo. Pjaca je za domaćine igrao od 75. minute. Schalke je peti s 37 bodova, a Hoffenheim deveti s 31 bodom.

PSG se oporavio od poraza protiv Reala 3:1 i u 26. kolu francuskog prvenstva slavio protiv Strasbourga 5:2. Ipak, gosti su prvi poveli preko Aholoua u 6. minuti, no već u 22. bilo je 3:1 za domaćine preko Draxlera, Neymara i Di Marije.

Bahoken je u 67. minuti dao nadu gostima, no Cavani je golovima u 73. i 79. minuti potvrdio uvjerljivu pobjedu domaćina. PSG je prvi sa 68 bodova, 12 više od drugog Monaca.

U Engleskoj je na rasporedu bila osmina finala FA kupa, a prolaz dalje pobjedom 2:0 protiv Huddersfielda osigurao je Manchester United uz dva gola Lukakua. Kao gost siguran je bio i Southampton koji je s 2:1 dobio WBA. Brighton je s 3:1 dobio Coventry, a novu će utakmicu igrati Sheffiedl Wed i Swansea koji su danas odigrali 0:0.