Minimalan poraz u Sloveniji: Hajduk katastrofalno otvorio pa ga spasili braniči
Hajduk u Sloveniji gostuje kod Kopra u drugom prekolu Europske lige
Komentari 44
Igrači Kopra bili bi zadovoljni i sa 0:0
Neki ne mogu ni ric rec a da ne spomenu politiku. Hajduk je bija najbolji kad su svi bili protiv nas, samo sta su se vrimena prominila. Svak nam je kriv samo ne mi sami, a ni dispeta vise nima...
petarda za ostojinu ekipu haha prekid trazite ne sramotite se nacrtajte svastiku
Dinamo i Hajduk su veća sramota od svastike na Poljudu.
Jedino Hajduk ide dalje, neprocjenjivo.
ovo je dobar rezultat. sta se pjenite.
Uvik kontra Splita.
Za sad...3:2....ni lose kad se uzme u obzir koliko je HNL slaba a u tome se ocitavaju sve igre HR klubova u Evropi...no dobro...u Poljudu pun stadion 3-4 gola razlike i idemo dalje AL to ce mozda biti sve u Evropi za Hajduka ....nekim cudom mogu ispasti od Kopra al i nekim cudom mogu u Euro ligu al treba bit realan...kakva drzava, takva liga, koliko para toliko muzike....al sve u svemu onaj od prije ''radnicki'' sistem je bio bolji od ovog ''kapitalistickog''...ni Dinamo, ni Rijeka, ni Lokomotiva nista bolje nece proci a mogu bit 100 puta jaci kapitalisticki...
A veceras i crno-beli tuku Lokomotivu uz pomoc brace Grobara.
Je..es takav tim kojemu su glavni sponzori kecap i majonez.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Treba priznati da je sudac na samom pocetku zakinuo Hajduk za 100% jedanajsterac. Lopta je slovenskog igraca pogodila u ispruzenu ruku , i bio bi pogodak da nije bilo toga.