Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ZAVRŠILO 3:2
Povratak na članak

Minimalan poraz u Sloveniji: Hajduk katastrofalno otvorio pa ga spasili braniči

Hajduk u Sloveniji gostuje kod Kopra u drugom prekolu Europske lige

Komentari 44

Avatar juma
juma
20:02 16.07.2015.

3 : 1 u prvom poluvremenu od bosanskih bauštelaca i konobara. Ljudi moji, ma je li to moguće? ?

VL
Avatar mihavg
mihavg
19:27 16.07.2015.

Jel opet Mamić kriv?

VL
Avatar štrumpf
štrumpf
19:47 16.07.2015.

Toliko o kvaliteti Hajduka.. Za ovakve utakmice trebaju ozbiljni igrači ali ne djeca koju Koper navuče na tanak led i iste fore im prodaje.. Volio bi da Hajduk pobjedi samo je pitanje koliko je to moguće jer Koper i dalje sad bude čeko polu kontre i kontre dok se Hajduk mora otvarati ako misli uzeti bodove..

VL
UK
uvik.kontra
20:22 16.07.2015.

Kad se vec veliki diretur Vucevic rijesio Maloce sta nije doveo onda nekog boljeg stopera!? Ovo je katastrofa!!! Vucevicu nesposobnjakovicu odlazi!!!

VL
Avatar cluesblues
cluesblues
19:56 16.07.2015.

ovo je samo pokazatelj kolko je dinamo lose pripremljen i vodjen i kolka je stvarna vrijednost hajduka...

VL
BJ
Bjelovar112
19:59 16.07.2015.

Naprid Bosanci ;)

VL
DU
Deleted user
19:57 16.07.2015.

Razvali su Hajduk ko beba zvecku!

VL
RA
rasimcanaj-
19:58 16.07.2015.

'Ajdmo Torcida svi u jedan glas;" Kriv je Mamic". Ovo je na zalost stvarnost hajduka. Doveo je par drugoligaskih "pojacanja" Jeffersona i Zou i to bez otstete , i vec su ih poceli kovati u zvijezde. A i onom Mamicuu svi klikeri nisu na broju, ako je stvarno platio 5 milijuna za Roga, Coric sjedi na klupi a Rog igra. Nevjerovatno!

VL
PH
Pravi-Hrvat
19:08 16.07.2015.

Ajmo bijeli ale! Samo muški, pa što bude :-)

VL
BO
bobi78
20:41 16.07.2015.

Ne razumim kako među komentarima za utakmicu koju igra Hajduk 90% je o Dinamu Mamiću itd. Jadnici nema nešto pametno za reci pa laprdate.

VL
RA
rasimcanaj-
20:59 16.07.2015.

Ovo nije vrijedno komentirati . Idemo dalje.

VL
DU
Deleted user
20:49 16.07.2015.

Jednina svjetla točka su navijači koji iako Hajduk gubi pjevaju cijelu utakmicu.

VL
VS
VL-stoka
20:05 16.07.2015.

Da Da,hajduk će to proc bez problema hahaha, oce k...c haha,još nek budu sretni ak ne dobe 2 gola haha

VL
DU
Deleted user
20:23 16.07.2015.

Smijesno je koliko losih ombrambenih igraca Hrvatska producira a koliko talentranih u srednjom liniji i u napadu. Nije slucajnost da svi klubovi nahebu u europi i repka koja uvijek nahebe zbog limitirane obrane.

VL
ŠP
šponko
19:41 16.07.2015.

gdje je Tino Sušić ?? da ga nisu prodali u Inter?

VL
Avatar prof.baltazar
prof.baltazar
20:57 16.07.2015.

Ajmo bijeli!!

VL
UN
unbekant
19:57 16.07.2015.

slovenac Rahmanovic Amar zabijo 3 gol Hajduku,masallaaaa

VL
Avatar jutarnji listovi
jutarnji listovi
19:57 16.07.2015.

Šteta zbog gola, bila je to pogreška bijele obrane.HJa,ha,ha,ha,ha..

VL
ŠP
šponko
19:55 16.07.2015.

Volia bi da Ajdug pobidi ,ali kaže komentator da nisu na nivou Janeza.

VL
DU
Deleted user
19:23 16.07.2015.

Svaka čast slovenskoj taktici, pogodiš Bosanca u glavu i to je to. Hajdukovi igrači ih trebaju gađati u glavu kad su u obrani pa možda daju koji autogol jer kako Hajduk igra to im je jedina šansa. Katastrofa. HŽV.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.