Naslovnica Sport Liga prvaka

Kontroverzan gol Mađara! Je li sudac teško oštetio Dinamo?

Perić je uspio zaustaviti loptu, no pomoćni sudac je pokazao da je ipak prešla crtu i da je Ferencvaros izjednačio.
06. kolovoza 2019. u 21:33 44 komentara 26955 prikaza
Dinamo gol
Pogledajte galeriju 1/7

Dinamo je u Maksimiru protiv Ferencvarosa igrao 1:1 u prvoj utakmici trećeg pretkola Lige prvaka. Modri su poveli golom Olma u sedmoj minuti, a izjednačio je Siger u 60.

Emmanuel Petit 'UŽIVAO U SVEMU' Šokantna ispovijed slavnog nogometaša: 'Htio je da se seksam dok on gleda'

I dok je gol Olma bio sjajan, pogodak Mađara je kontroverzan. Naime, u 60. minuti Livaković je čudesno obranio prvi pokušaj, a onda je Siger uspio loptu uputiti u Dinamova vrata.

Što mislite, jesu li poljski sudac Pawel Raczkowski i njegovi pomoćnici pogriješili i oštetili Dinamo?

• aspiranto1950:

gol-linija tehnologija je već tolko stara da je nevjerojatno da je ovdje nema. Sa ovim kutem kamere ko će ga znati.

• kruti42:

bjelica SRAMOTAN trener, zabiješ gol i onda se misliš branit cijelih 87 minuta. .a kad naravno primiš gol jer ga jednostavno s takvom igrom moraš primit onda naglo počneš igrat onak kak trebaš igrat CIJELO VRIJEME bez obzira na 'vrućinu&sparinu'!!!!

• kanđija:

Dinamo se baš ispromašivao a ovo nije gol... ali možda je i bolje ovaj rezultat nego 1:0 jer bi Dinamo nastavio u Budimpešti sa ovom igrom bez igre,,a mogli su glatko već sve riješiti večeras...