Josip Brekalo zabio golčinu u pobjedi Wolfsburga protiv Kiela

17. svibnja 2018. u 22:54 10 komentara 4131 prikaza
Josip Brekalo
Pogledajte galeriju 1/6

U prvoj utakmici doigravanja za njemačku prvu ligu Wolfsburg je kod kuće pobijedio Kiel s 3:1. Uzvratni dvoboj igra se u ponedjeljak 21. svibnja u Kielu.

Thierry Henry Engleska liga Arsenalova legenda sljedeći tjedan u Londonu, možda preuzme topnike

Josip Brekalo bio je strijelac za Wolfsburg. U 40. minuti mladi hrvatski reprezentativac je sjajnim pogotkom s vrha šesnaesterca zabio za 2:1, gol pogledajte OVDJE.

Brekalo je u jesenskom dijelu prvenstva igrao za Stuttgart, a onda ga je u siječnju Wolfsburg vratio u Volkswagen Arenu.

Wolfsburg je prvi put poveo u 13. minuti pogotkom Origija, a izjednačio je Schindler u 34. minuti. Pogotkom Brekala vukovi su na odmor otišli s prednošću od 2:1, a treći gol za domaću momčad u 56. minuti zabio je Malli.

POGLEDAJTE VIDEO NAJLUĐIH NOGOMETNIH PROMAŠAJA

Hrvatska reprezentacija SP u Rusiji Bankari dali svoje procjene za Svjetsko prvenstvo, loše vijesti za Hrvatsku Nenad Bjelica UPOZNAJTE BJELICU Kako je novi trener Dinama srušio Barcu i zamrzio ‘Panenku’ Zvjezdan Misimović OPRAŠTA SE Najgore mi je bilo kada me Ćiro optužio da sam prodao utakmicu