Iličeviću 64 minute u pobjedi HSV-a, Olić nije igrao

Ivo Iličević
1/5
23.10.2015.
u 23:14

S nova tri boda HSV je stigao na deveto mjesto sa 14 bodova, dok je Hoffenheim ostao pretposljednji, 17. sa šest.

Nogometaši HSV-a u prvoj su utakmici 10. kola njemačkog prvenstva kao gosti svladali Hoffenheim sa 1:0 (0:0).

Jedini gol na utakmici postigao je kapetan gostiju Lasogga u samoj završnici, u 88. minuti. Ivo Iličević igrao je za HSV do 64. minute, dok Ivica Olić nije konkurirao za nastup.

S nova tri boda HSV je stigao na deveto mjesto sa 14 bodova, dok je Hoffenheim ostao pretposljednji, 17. sa šest. Vodi Bayern s maksimalnih 27 bodova, sedam više od druge Borussije Dortmund, a osam od trećeg Schalkea 04.

Rayo bolji od Espanyola

U prvoj utakmici 9. kola španjolskog nogometnog prvenstva Rayo Vallecano je na svom terenu svladao Espanyol sa 3:0 (1:0).

Prvi gol na utakmici postigao je Roberto Trashorras (36-11m), a u nastavku je s dva pogotka pobjedu potvrdio Javi Guerra (76, 78).

Rayo je sada 12. na ljestvici sa 10 bodova, dok je Espanyol deveti sa 12.

Na vrhu su Real Madrid, Celta i Barcelona sa po 18 bodova.