Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 35
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
HULIGANI
Povratak na članak

Ibanez: Izašao sam iz auta, a napadači su pobjegli

Pokrivačeva verzija: Udarili su Luča, 
ali se upalilo zeleno svijetlo na semaforu pa smo otišli dalje, zaista nije bilo ugodno

Komentari 34

DA
danijel000
15:53 06.04.2012.

naravno minusi padaju.opet istina boli :) pa evo napisite jos npr.borussia marseille liga prvaka-bakljada,skror sve utakmice apoela-bakljada.utakmice intera u LP-baklje ali nas narod to nemoze shvatit ni kad im pokazes dokaze

VL
OB
-obrisani-
15:55 06.04.2012.

@danijel.... Ma daj nemoj se izvlaciti sto je bilo prije par mjeseci.... Kod nas svaka utakmica pocme i zavrsi bakljadom ,izgredima.... Nikako da shvatite das se neznamo ponasati na tribinama... Za vas je vredjanje ,baklje coolste sto moze biti.... facee ,nema sta.... Ja bi vas u kaveze sve strpala kad ste vec na tribinama tako da normalni navijaci mogu neometano pratit utakmicu ili vas potpuno izolirati tj . zabranit doci na tribine...

VL
DA
danijel000
15:58 06.04.2012.

06.04.2012. u 15:55h luena 1 je napisao/la: @danijel.... Ma daj nemoj se izvlaciti sto je bilo prije par mjeseci.... Kod nas svaka utakmica pocme i zavrsi bakljadom ,izgredima.... Nikako da shvatite das se neznamo ponasati na tribinama... Za vas jee vredjanje ,baklje coolste sto moze biti.... face ,nema sta.... Ja bi vas u kaveze sve strpala kad ste vec na tribinama tako da normalni navijaci mogu neometano pratit utakmicu ili vas potpuno izolirati tj . zabranit doci na tribine... par mjeseci??pa svaki vikend se baklje pale u njemackoj,francuskoj,italiji.za sve imas youtube,lako nađes.ljudi ocito nikako da shvate da su baklje oduvijek bili dio navijackog folklora.a ti vidim da si poput mamica,zabranit navijacima na stadion :) neznam za koga se igra taj sport

VL
NI
nisde
15:59 06.04.2012.

izmišljena priča,da su se bar dogovorili,jedan priča jedno,drugi drugo.dao bi se kladiti da opet mamić ima prste u tome.

VL
OB
-obrisani-
16:01 06.04.2012.

hahah danijel.... kad je Borusija to igrala sa O.M...Inter Mailand,pa njihovi \"navijaci\" su sto i nasi,oni koji sve to rade sto je tebi normalno..Talijanski \"navijaci\" i nasi su istog kova.... pa Grcki i da sad ne nabrajam dalje...

VL
DA
danijel000
16:04 06.04.2012.

06.04.2012. u 16:01h luena 1 je napisao/la: hahah danijel.... kad je Borusija to igrala sa O.M...Inter Mailand,pa njihovi \"navijaci\" su sto i nasi,oni koji sve to rade sto je tebi normalno..Talijanski \"navijaci\" i nasi su istog kova.... pa Grcki ii da sad ne nabrajam dalje... :) idi na youtube i napisi borussia-marseille pyro a igrali su tu utakmicu prije par mjeseci u ligi prvaka.onda mi objasni zasto u njemackoj,francuskoj,nizozemskoj,austriji,svicarskoj,belgiji pale baklje?jel i oni imaju balkanski sindrom? :)

VL
OB
-obrisani-
16:11 06.04.2012.

@danijel..... Sto sam ti rekla ,prije par mjeseci..... Ne kazem da i u drugim zemljama nema huligana,ili sto Luco kazebudala.... Ima ih ali ih se i kaznjava,ali ne kao kod nas.... Tamo rade zakoni kod nas spavaju... I dok budemo imali ovakvog ministra sporta oni se nece smiriti... Politika im daje preveliku podrsku,samo vi zabijte glave jos dublje u pijesak,kad neko od vas sam bude zrtva vasih baklji onda nemojte cmizdrit.... palite si doma baklje ,lomite si doma sve sto imate ali ostavite tudje u citavom,niste vi platili.... by,by....

VL
JJ
juxxy jazz
16:15 06.04.2012.

Iz izvrsne kolumne u Jutarnjem listu:\"...a ove zaposlenike Dinama s njihovim vuvuzelama sve lijepo poslati u zagrebačko predgrađe da pušu i pište koliko ih god grlo nosi oko jedne sive betonske građevine, sve dok ih općinske vlasti Remetinca ne rastjeraju zbog ometanja javnog reda i mira.\"

VL
DA
danijel000
16:20 06.04.2012.

06.04.2012. u 16:11h luena 1 je napisao/la: @danijel..... Sto sam ti rekla ,prije par mjeseci..... Ne kazem da i u drugim zemljama nema huligana,ili sto Luco kazebudala.... Ima ih ali ih se i kaznjava,ali ne kao kod nas.... Tamo radee zakoni kod nas spavaju... I dok budemo imali ovakvog ministra sporta oni se nece smiriti... Politika im daje preveliku podrsku,samo vi zabijte glave jos dublje u pijesak,kad neko od vas sam bude zrtva vasih baklji onda nemojte cmizdrit.... palite si doma baklje ,lomite si doma sve sto imate ali ostavite tudje u citavom,niste vi platili.... by,by.... kakve veze ima kaj je bilo prije par mjeseci ili jucer?bilo je baklji i uvijek ce ih biti.i nemoj pricat gluposti.kazne su nikakve kao i kod nas.prosli tjedan je Freiburg kaznjen s 6000 € zbog bakljade na dvije gostujuce utakmice.nista strasno.i zar ti nije ocito da se sva pozornost pokusava skrenut na navijace bas dok se vrsi pritisak na mamica i hns?navijaci su ostali isti,baklji je uvijek bilo(uostalom nikad u povijesti euro nogometa nije prekinuta utakmica zbog baklji,mi smo prvi)

VL
OB
-obrisani-
16:38 06.04.2012.

Ma necu vise sa tobom oko baklji i budala diskutirati... Vidim da ti nista nisi shvatio ,nista ne razumjes i necu svoje vrijeme na takve bezvezno gubiti.... Evo ti clanak R.J. koji nosi naslov \"Uzalud je akcijski plan \"ako neko ne zanima drzavu... Citaj mozda saznas to je istina,a ne vasa ....

VL
DA
danijel000
17:22 06.04.2012.

06.04.2012. u 16:38h luena 1 je napisao/la: Ma necu vise sa tobom oko baklji i budala diskutirati... Vidim da ti nista nisi shvatio ,nista ne razumjes i necu svoje vrijeme na takve bezvezno gubiti.... Evo ti clanak R.J. koji nosisi naslov \"Uzalud je akcijski plan \"ako ne zanima drzavu... Citaj mozda saznas to je istina,a ne vasa ... hehe,ni ti nisi shvatila da huligani iliti baklje nisu problem u nasem nogometu :) ali razumijem te,ipak si njezniji spol

VL
JJ
juxxy jazz
17:29 06.04.2012.

Na youtube-u je nedavno jedan korisnik stavio isječak s utakmice Zadar - Dinamo 2004. godine. Bošnjak dobiva kamenom u glavu i dok bi većina igrača odmah tražila najkraći put do bolnice on jedva čeka da uđe u teren dok mu zavijaju glavu. Kada su mu zavili glavu ulazi u teren, zabija gol i odmah trči prema Dinamovim navijačima da s njima proslavi gol. E to je bio igračina, a ne ove uvrijeđene frajlice i mimoze koje danas igraju u Dinamu.

VL
Avatar Bekrija
Bekrija
22:10 06.04.2012.

Mašinerija Robert Junaci : Dinamo od Hajduka traži 128,9 kuna po sjedalici Ministar Jovanović pomogao je sportu! Bar jednom... Uzalud je akcijski plan ako ne zanima i državu Vrbanović za predsjednika HNS-a, Šuker dopredsjednik Čačić: Želim se na Uskrs probuditii kao prvak Ibanez: Izašao sam iz auta, a napadači su pobjegli U samo dva dana članci od jednog te istog novinara, pristranost na djelu ili je posrijedi nešto drugo, objektivnost?

VL
LT
lini tovar
11:56 07.04.2012.

Ibanez- izasao sam iz auta i oni su pobjegli Pokrivac- sva sreca da se upalilo zeleno pa smo uspjeli pobjec

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.