Ibanez: Izašao sam iz auta, a napadači su pobjegli
Pokrivačeva verzija: Udarili su Luča, ali se upalilo zeleno svijetlo na semaforu pa smo otišli dalje, zaista nije bilo ugodno
Komentari 34
danijel00 @ ma ne, i ono vrijeđanje na tribinama se nije dogodilo, nema veze što je to zlo čulo na tisuće ljudi.....bravo Junaci, napokon jedan novinar koji je otvoreno progovorio o ovim huliganima koji štite jedni druge, na kraju će ispasti kako je sam Mamić napao Ibaneza i Pokrivača.
06.04.2012. u 13:43h JackRussell je napisao/la: danijel00 @ ma ne, i ono vrijeđanje na tribinama se nije dogodilo, nema veze što je to zlo čulo na tisuće ljudi.....bravo Junaci, napokon jedan novinar koji je otvoreno progovorio o ovim huliganima kojioji štite jedni druge, na kraju će ispasti kako je sam Mamić napao Ibaneza i Pokrivača.
06.04.2012. u 13:43h JackRussell je napisao/la: danijel00 @ ma ne, i ono vrijeđanje na tribinama se nije dogodilo, nema veze što je to zlo čulo na tisuće ljudi.....bravo Junaci, napokon jedan novinar koji je otvoreno progovorio o ovim huliganima kojii štite jedni druge, na kraju će ispasti kako je sam Mamić napao Ibaneza i Pokrivača. a sta je s vrijeđanjima mamica?nemoj biti licemjeran.navijaca poput bbb-a imas na tisuce.nađi nekog vlasnika kluba koji tjera navijace sa stadiona,prijeti smrcu,proklinje za bozic a dalje nit ne zelim vise nabrajat.
Luco to su te napali skojevci.Od Jovanovića...
I još nešto.Tko je ohrabrio ovu razularenu hrpu budala da krene još korak dalje.\"Naš dragi\" ministar Jovo koji od početka mandata ministra OBRAZOVANJA,ZNANOSTI i sporta se bavi jedino i isključivo rušenjem Mamića i Dinama.
06.04.2012. u 14:45h ja-ma je napisao/la: I još nešto.Tko je ohrabrio ovu razularenu hrpu budala da krene još korak dalje.\"Naš dragi\" ministar Jovo koji od početka mandata ministra OBRAZOVANJA,ZNANOSTI i sporta se bavi jedino i isključivo rušenjem Mamića i Dinama.. mamic nije dinamo.nikad nije bio,nikad nece biti.a samo mozgovi poput tvojeg misle da se zeli srusit dinamo
Radno iskustvo Jovanovica Zastupnik Hrvatskog sabora, 2008. - Schering-Plough CE AG, Predstavništvo za Hrvatsku; Direktor razvoja tržišta, 2007. – 2008. General Electric Healthcare, Predstavništvo za Hrvatsku; Voditelj farmakovigilancije – odgovorna osoba za praćenje nuspojava lijekova; siječanj – prosinac 2006. F. Hoffmann – La Roche, Predstavništvo za Hrvatsku 1. Stručni suradnik za područje Primorja, Istre, Like i Gorskog Kotara, 1997.-1999. 2. Voditelj grupe proizvoda za Hrvatsku, 1999. - 2000. 3. Direktor vanbolničkog programa za Hrvatsku, 2001. – 2005. Ustanova za hitnu medicinsku pomoć Rijeka, liječnik u timu hitnoće 1994.-1997. Postrojbe Hrvatske vojske-liječnik,voditelj saniteta bojne133. brigade HV1993.– 1994. Ambulanta DINA Omišalj, liječnik opće medicine 1992. – 1993. Nastavnik biologije i kemije u Prvoj hrvatskoj riječkoj gimnaziji 1991. Predavač prve pomoći u Crvenom križu Rijeka 1991.-1992. Dom zdravlja Rijeka, pripravnički staž 1991 –1992.
Mamić nije Dinamo.Dobro.A ova hrpa luđaka koji mu vrijeđaju djecu,rodbinu,trgaju stolice,bacaju baklje,tuku igrače...Oni jesu Dinamo?!Između Mamića i njih biram prvo.
06.04.2012. u 14:57h ja-ma je napisao/la: Mamić nije Dinamo.Dobro.A ova hrpa luđaka koji mu vrijeđaju djecu,rodbinu,trgaju stolice,bacaju baklje,tuku igrače...Oni jesu Dinamo?!Između Mamića i njih biram prvo. znaci biras lika koji krade,prijeti smrcu,vrijeđa svakog tko misli drukcije nego on....i kao stosto sam rekao,grupa poput BBB-a imas na tisuce.baklji imas svugdje po europi skoro.ajd probaj naci nekog poput mamica
i ne,ne opravdavam to sto cine huligani ali licemjerno je sta se javljaju mamic i drustvo koji to osuđuju a isti su takvi.mozda i gori
@danijel000 dobro da si ovo objavio jer sam medicinar pa ti sa sigurnošću mogu reći kako ministar sve ove puste godine nije radio NIŠTA.A kad smo već kod toga kakve veze on uopće ima sa ministarstvom koje mu je dodijeljeno?
Dinamo je ispred Hajduka 15 bodova. Dakle rezultati govore da je Dinamo daleko najjači u HNL-u. Huligani i dalje napadaju igrače. Koji je ovo prijelomni trenutak kada je trebalo reći dosta i početi pendrečiti huligane (nemojte ih zvati navijačima, zato što smo mi doma i ne vodimo djecu na tekme da i njih ne bi ozlijedili). Nogomet je zabava za ljude, normalne ljude. Maknite huligane s naših stadiona jednom zauvijek. Tko su oni da diktiraju nama smijemo li ili ne odvesti djecu na utakmice. Zašto moramo strijepiti. Zar ne postoji jednostavno rješenje kao što su napravili u Engleskoj. Teško premlaćivanje huligana sa strane policije, privođenje i zatvaranje u zatvor na najviše moguće kazne i prismotra njihovog svakog koraka. Kazna mora biti njihova strpnja, baš kao što i mi strepimo danas. Maknite ih sa stadiona, iz medija, učinite da nestanu. Mi smo porezni obveznici i plaćamo sve institucije, pa neka sad očiste stadione od bandita.
Gdje to u Europi ima bakljade?Jučer i prekjučer u niti jednoj tekmi LP i EL ne vidjeh NI JEDNU?!Nadalje što se suđenja tiče.Onaj Slovenac je pošteno okrao Benficu ili je jednostavno nesposoban.Da tako nešto naprave ovdje tko bi bio kriv?Mamić.
U redu \"karakas.mario\", ali da li bi imao obraza doći na utakmicu i gledati zaista \"najbolji\" klub treutno u \"HNL\", i zdušno navijati, a svi vide kako i sudac \"zdušno druka\" za dynamo, mada mu to nije potrebno. E vidiš to je napravio Mamić i njegova \"bagra\", i dok je takvih u \"HR\" nogometu, nećeš moći voditi djecu na stadion i \"samo\" navijati za svoj klub.
To nisu navijači tako se ne ponašaju pravi navijači,to je bagra koja nema veze sa nogometom,obični huligani i razbijači,sramote svoj grad i državu mislim na sve huligane u Hrvatskoj,tako se ne voli i brani svoj klub. Ne branim Mamića a ni Jovanovića za mene su njih dva isti.
Umjesto da ta huliganska bagra zahtjeva od vlade ukinuce abolicije za sve one koji su podigli oruzje na Hrvatsku i zhtjevaju provodjenje potpune lustracije, oni svoju energiju trose na razbijanje stadiona, napadaju igrace,policajce i druge Hrvate . Sramota nase domovine.
Bakljadu mozes vidjet najvise kod nas,u sredjenijim zemljama sigurno neces moci vidjeti.... gledam utakmicu lige prvaka izmedju B.M i O .M. ni jedna baklja,nema izgreda... Sinoc Schalke ,ni jedna baklja,Hanover 96 A.M ni jedna baklja a stdion pun ... Osijek igra polufinalnu utakmicu kupa dvije tisuce ljudi na tribinama a zapalise pola tribina... svako od vas koji misli da su baklje cool ,nezna sto je civilizirano navijanje.... Balkan ostaje Balkan i kad budemo dio EU...
06.04.2012. u 15:46h luena 1 je napisao/la: Bakljadu mozes vidjet najvise kod nas,u sredjenijim zemljama sigurno neces moci vidjeti.... gledam utakmicu lige prvaka izmedju B.M i O .M. ni jedna baklja,nema izgreda... Sinoc Schalke ,ni jedna baklja,Hanover 96 A.M nii jedna baklja a stdion pun ... Osijek igra polufinalnu utakmicu kupa dvije tisuce ljudi na tribinama a zapalise pola tribina... svako od vas koji misli da su baklje cool ,nezna sto je civilizirano navijanje.... Balkan ostaje Balkan i kad budemo dio EU... sad sam stavio linkove ali su izbrisani.napisi na youtube pyro bundesliga,inter,schalke,dortmund,ajax,freiburg,marseille ma imas toga kolko oces.vidis da upravo to pokusavaju ovi s hns i mamic napravit,da ljudi misle da se samo kod nas pale baklje i da je to sam tu problem.imas toga u europi kolko ti srce pozeli.
Budalama nikad kraja, i takvi idu na utakmice, naroljani, nafiksani... trebalo bi ih kastrirati da uštede muku svijetu od dobitka ovakvih pomladaka.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
svjedoci imaju svoju verziju,pokrivac svoju,ibanez svoju....tko zna dal se to uopce desilo.nista cudno da se nije posto su eto navijaci popularni za skretanje s ozbiljnijih problema u zadnje vrijeme