Naslovnica Sport HNL

Hajduk u velikom derbiju slavio protiv Dinama

Poveli su bijeli golom Prtajina u 11. minuti, izjednačio je Dinamo preko Miklića u 28. minuti, no slavlje hajdukovcima na Hitrec-Kacianu donio je gol Šeparovića u 81. minuti.
29. listopada 2017. u 17:18 11 komentara 4511 prikaza
Hajduk

Kad već prva momčad Hajduka nije uspjela pobijediti Slaven Belupo, slavio je Hajduk 2, i to u derbiju Druge HNL protiv rivala Dinama 2.

Slaven Belupo - Hajduk REMI S BELUPOM Ništa od drugog mjesta! Hajduk opet odigrao lošu utakmicu

Hajduk
1 / 16
Slaven Belupo - Hajduk

Dinamo i dalje vodeći

Dinamo 2 je unatoč porazu ostao vodeći na ljestvici sa 30 bodova, dok je druga momčad Hajduka zadržala četvrto mjesto, ali i smanjila zaostatak na devet bodova. Druga je Gorica sa 27 bodova, a treće Dugopolje sa 26 bodova.

Svetice - Šuker, Vrbanović i Lovrić JOŠ JE MOGUĆE Šuker bi mogao biti prvi predsjednik s projektom 'Mein kamp' Osijek - Lokomotiva Slavlje 3:0 Osijek pobijedio Lokomotivu i prestigao Rijeku na ljestvici Matjaž Kek Matjaž Kek: Dinamova prednost nije važna, a mi smo imali mnogo teškoća