Naslovnica Sport HNL

Vulić peti mandat na klupi Hajduka počeo pobjedom protiv Rudeša

Hajduk je pobjedom skočio na sedmo mjesto sa sedam bodova, deset manje od vodećeg Dinama, dok je Rudeš posljednji s jednim bodom.
15. rujna 2018. u 20:52 9 komentara 3348 prikaza
Hajduk Rudeš
Pogledajte galeriju 1/7

Zoran Vulić u petom mandatu na klupi Hajduka krenuo je pobjedom! Bijeli su na Poljudu s 3:0 dobili Rudeš te tako u sedmom kolu HNL-a stigli do prve pobjede u sezoni.

Football Soccer - Real Madrid v Bayern Munich - UEFA Champions League Quarter Final Second Leg - Estadio Santiago Bernabeu, Madrid, Spain - 18/4/17 Real Madrid's Luka Modric in action with Bayern Munich's Arturo Vidal  Reuters / Michael Dalder Livepic NAJBOLJI IGRAČ EUROPE Slavni hajdukovac otkrio kakav je Luka bio s 11 godina: 'To ne zaboravljam'

Hajduk je poveo već u 20. minuti kada je Caktaš glavom pospremio ubačaj Jaira. Gosti su sjajnu priliku za izjednačenje imali u 38. minuti kada je udarac Posavca sjajno skinuo Mrkonjić.

Bijeli su vodstvo udvostručili u 62. minuti kada je Ivanovski jedan odbijanac pospremio za 2:0.

1 / 7

Sve je riješeno u 74. minuti kada je Pantalon srušio Gyurcsa u šesnaestercu, a siguran realizator jedanaesterca bio je Caktaš. U samoj završnici Rudeš je golom Andreya smanjio na 3:1.

NOVA KOLEKCIJA
Globalno popularna serija Igra prijestolja je završila, no čini se da je njezin utjecaj na modu itekako prisutan
  • Rudeš smanjio Gol
    Posavec je samo kratko odbio jednu loptu na koju je natrčao Andrey te iz blizine smanjio na 3:1 u 90. minuti.
  • Hajduk ima 3:0 Gol
    Pogodio je Picak stranu Caktašu, no udarac iz jedanaesterca je bio snažan, pa Hajduk ima 3:0.
  • Hajduk ima 2:0 Gol
    Hajduk je u 62. minuti udvostručio vodstvo! Picak je tek kratko odbio ubačaj Gyurcsa s lijeve strane, no lopta se odbija točno do Ivanovskog koji zabija za 2:0.
  • Hajduk vodi Gol
    Hajduk vodi 1:0! Jairo je ubacio s desne strane, na pet metara gdje je loptu dočekao kapetan bijelih Mijo Caktaš te glavom zabio za 1:0.
  • Sastavi Hajduka i Rudeša
    HNK Hajduk Split - NK Rudeš Rezultati uživo
  • Hajduk i Rudeš po prvu pobjedu
    Hajduk u sedmom kolu HNL-a traži prvu pobjedu, a protivnik je Rudeš, koji također još nije okusio slast pobjede. Tijek pratite na Vecernji.hr
HNL, 19:00, Split
Hajduk Caktaš (20, 74), Ivanovski (62)
3
0
Rudeš
  • Hajduk slavio

Gotova je utakmica, Hajduk je s 3:1 pobijedio Rudeš i stigao do prve pobjede u sezoni.

• 90'

Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade.

• Rudeš smanjio

• 84'

Tudor se odlično ubacio iza obrane Rudeša, no Picak još jednom sjajno reagira.

• 82'

Filip je izašao kod Hajduka, a ušao je Bradarić.

• Hajduk ima 3:0

• 73'

Pantalon je srušio Gyurcsa na rubu šesnaesterca, a sudac Batinić je bez dvojbe pokazao na bijelu točku.

• 71'

Mijenjaju gosti, izjavi Petrović, ulazi Jukić.

• Hajduk ima 2:0

• 59'

Gyurcso se oslobodio čuvara na lijevoj strani i našao se oči u oči s vratarom Rudeša, pa pucao sa sedam metar, no Picak sjajno reagira.

• 56'

Caktaš je pucao s 25 metara, no otišlo je to pokraj gola.

• 51'

Još jedna promjena u Hajduku, Jairo je izašao, a ušao je Tudor.

• 46'

Počeo je drugi dio na čijem se početku Vulić odlučio za jednu zamjenu. Jurić je ušao umjesto Jradija.

• 45' + 1

Gotovo je prvih 45 minuta. Hajduk vodi golom Caktaša iz 20 minute, iako nakon toga Rudeš je imao nekoliko prilika da izjednači.

• 45'

Igrat će se minuta sudačke nadoknade.

• 44'

Pantalon je srušio Gyurcsa na lijevoj strani i dobio žuti karton.

• 38'

Mrkonjić je u prazno poslao Filipa, pa prevario još jednog braniča Hajduka, i onda sa sedam metara neometan pucao, no Posavec sjajno reagira i čuva vodstvo bijelih.

• 33'

Jairo je ubacio s desne strane, a na drugoj vratnici Ivanovski i Caktaš zasmetali su jedan drugome pa je na kraju udarac kapetana bijelih otišao preko gola.

• 31'

Kalik je udarcem iz daljine pokušao ugroziti gol Hajduka, no na kraju su gosti dobili korner nakon kojeg je otklonjena opasnost.

• 25'

Andrey je zaustavio Caktaša i tako spriječio kontru Hajduka pa dobio žuti karton.

• Hajduk vodi

• 19'

Petrović je prvi igrač gostiju s javnom opomenom.

• 15'

Juranović je odlično pucao iz daljin, no jako dobro je postavljen Picak te to zaustavlja.

• 8'

Ivanovski je opalio s 20-ak metara, no prohujalo je to pokraj gola.

• 6'

Prva prilika za Hajduk stigla je nakon udarca iz kuta. Vučur je glavom puca s pet metara, ali odbilo se to od travnjaka preko gola.