Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 29
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
igor Tudor:
Povratak na članak

'Jedino je navijanje bilo dobro, igrali smo sramotno!'

- Uvukao se nemir nakon Jozinovićeve pogreške. Ovo će nam sigurno biti velika škola, kazao je trener Hajduka

Komentari 65

Avatar cluesblues
cluesblues
08:17 25.07.2014.

u srazu europskih velikana, dundalk je ovaj put imao vise srece….

VL
OL
olrajt
08:59 25.07.2014.

.....i da nisu dali onaj jedan gol iz nedozvoljene pozicije ispali bi....

VL
ZA
!zagreb!
09:21 25.07.2014.

Dinamo i Zagreb su krivi. I tako vec godinama pusite od patuljaka a Dinamo se bar kako tako nosi u europi. Ni ekipa mog kvarta nebi imala potrebu namjestati prvenstvo protiv vas.

VL
SA
SI aka SI
10:31 25.07.2014.

Iz protesta, Hajduk će nakon idućeg pretkola istupiti iz natjecanja

VL
RP
rade.pranjic
12:10 25.07.2014.

Kakva uprava I trener,takva I igra.

VL
DU
Deleted user
11:00 25.07.2014.

drago mi je da su ipak prošli, ali, mislim, fakat je ovaj Mamić bezobrazan da i Irce koristi protiv Hajduka...

VL
US
USPINJAČA
11:10 25.07.2014.

Sigurno da su Mamić i Dinamo u dosluhu sa Ircima i inim plaćenicima krivi.

VL
MN
Marijan Nikic-Pejic
11:19 25.07.2014.

Uspio sam pogledati samo zadnjih ddeset,petnaest minuta. To sto sam vidio bila je cista katastrofa.. Pa tu je trcalo dvadesetak igraca kao muhe bez glave. Tu nisam nikoga vidio da zna uraditi nesto s loptom. Svi su oni s loptom per "VI".To nema nista s igranjem baluna.I to je ono sto zabrinjava.Moze se igrati slabo, ali ne znati cestito primiti ili dodati loptu, e to je porazno.Ima to nesto dublje u nasem nogometu, nekakav se veliki crv uvukao u (ne)igru. A sto svi hvale navijace !! Boze moj cudni smo mi ljudi. Samo znamo tracati, klevetati, zvizdati, omalozavati sve sto nam ne pase. A sto su radili ti velevrijedni navijeaci (ne svi) i sto to rade na drugim stadionima? Svi isto: Buka,dernjava i vrijadjanje.Nema za to opravdanja.Za takvo nas ponasanje "deru" i FIFA i UEFA. A mi svi nevinasca,Ono po susjedsku: cijeli svijet protiv nas. Pa kada cete vi iz medija otvoriti oci, i poceti pisati o tim zaista nevaljalim stvaRIMA?

VL
LE
LeonardS
10:02 25.07.2014.

Treneru još jedan put si dokazao da ne možeš preskočiti iz prvog osnovne pa odmah na fakultet, odi prvo prođi sve razrede pa onda polaži prijemni

VL
BS
bstrabi2
10:25 25.07.2014.

Hajduk.Šta vam je sada krivo?Pa igrali ste užasno.I dali vam je sada HNS i naši suci krivi?Znam da je ljeto i fjaka,ali ovo nije Hajduk.Jer se opće ne bori.Onoj vašoj gospođi.Koja optužuje cjelu Hrvatsku da su protiv Hajduka.Neka pogleda istinu u oći.Hajduk je loš,a ne drugi.Sramota taj veliki Hajduk.Tako je loš....

VL
DH
dalibor.hren
09:32 27.07.2014.

Mislim da je kriv Ljubičić.

VL
Avatar marin117
marin117
23:36 24.07.2014.

ali bio je ofsajd.....toliko o 'ajduku

VL
LI
ličkimerkel
20:12 24.07.2014.

Ajmo hajduče

VL
LI
ličkimerkel
21:29 24.07.2014.

Al šta su ti geni.Vlašić će bit igračina

VL
KR
krstul42
22:57 24.07.2014.

Jošć e godine trebati da se Hajduk na zdrave noge postavi. Uglavnom prošli smo drugo a proći ćemo i treće kolo. U to sam siguran onoliko koliko ste vi sigurni da nećemo proći. HŽV !

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.