'Jedino je navijanje bilo dobro, igrali smo sramotno!'
- Uvukao se nemir nakon Jozinovićeve pogreške. Ovo će nam sigurno biti velika škola, kazao je trener Hajduka
Komentari 65
Ma ljudi, samo bez panike. Pa ovo se dogodilo samo da se poprave koeficijenti. Na kladionicama.
Taj mamic je stvarno svemoguć. Čak 7 evropskim utakmicama je potplatio suce da hajduk izgubi. Jad i bjeda!
Gle kako navijačko novinarstvo izgleda. Nema veze što su se osramotili niti što su ponovo osramotili cijelu Hrvatsku. Ne smeta niti što su toliko prepotentni da ne osjećaju sramotu. Ništa nije bitno, mi i dalje pišemo pozitivno o hajduku.
1:2, kako sam rekao sad će bit panike. Može Dundalk zahvalit Bogu da ne igra protiv Dugopolja (dobiuli bi 5 komada), a tek Lučko, Lučko je za njih svemirski brod. Umrit ću od smija.
Na prvom mjestu kriv je Mamic i potom suci Suker i HNS
Torcida je opet vrijeđala HNS >>>>Heb* ga, sad im vise nije dosta Mamic nego su jos Sukera nadodali. Moglo bi se dogoditi da se ove godine Hajduk bori za opstanak.Umjesto da se brinu o sebi svi su im drugi krivi.
i opet čete plakat,hajduk i nogomet dva potuno različita pojma.
Da sudac nije sve duele sudio u Hajdukovu korist , ne znam dali bi prošli u slijedeći krug.
Ovo je sramota. Taj Mamić je sada stvarno prešao sve granice. Da ovako pokrade jedan ponosan i hrabar klub. Klub koji nikada nije zvijezdu nosio na dresu. Klub koji nije nikada bio dio režima. Uvijek svoj. Ako je i odd Mamića previše je.
Pa nitko normalan se ovome ne bi trebao čuditi ovakvoj utakmici, kako se igrači mogu koncentrirati na nogomet, kad uprava stalno vodi rat protiv svih i svakoga, a samo svoju nesposobnost i očajne rezultate pokušava prikriti krivnjom drugih. Već sezonama Hajduk igra negledljiv nogomet, dobiva po 4-5 komada od izravnih konkurenata i onih koji to nisu, ispada od ispodprosječnih, anonimnih momčadi u eurokupovima, i još imaju obraza stalno nekoga optuživati. Brojke, rezultati govore sve! Tako se veliki klub, o kakvom Brbić bunca, ne ponaša.
nakon što je sudac na poljudu odsvirao kraj i kada su se dalmoši malo pribrali od šoka mnogi među njima su razabrali da ispod hlača nemaju gače i tada su shvatili da uopče nisu bili svijesni da njihove stražnjice zadnjih dvadesetak minuta utakmice žvaču njihove gače,
Super utakmica u Splitu. Fantastičan Hajduk protiv odličnog Dundalka. 32 udarca na oba gola i 10 kornera, zaleđa da i ne brojim, prezadovoljni navijači. Ultra pripremljen teren. Ne daj Bože da ovi Irci slučajno daju drugi gol, bilo bi panike. Bit će čudo ako Milović završi utakmicu bez crvenog kartona. Bravo Rijeka. HŽV.
Ajmoooo Hajduk i Rijeka, kao svi HRV klubovi tj momčadi!!!!
a sto stalno vračaju loptu golmanu ,očito to su limitirani igrači,nezna kuda sa loptom pa ajde golmanu tako se ne igra ni u kadetima
Ovo definitivno daje nadu da konačno svi skupljaju bodove za koeficijent a ne kao do sada skoro isključivo Dinamo. Naravno daleko je još ali ima poprilične nade da imamo 3 momčadi u play offu, Splitu će bit dosta teško protiv Ukrajinaca.
....jel vam i za sinočnji poraz kriv Mamić i HNS.........ma dajte molim vas!!
13 890 navijača ili u prijevodu hajdučke medijske mašinerije 85 700 navijača, i to svi s plaćenim ulaznicama, prihod kluba 3 milijuna eura
Kme-kme-kme-kme...
Ja mislim da je ova Hajdukova igraTudorovo taktičko zavaravanje protivnika, tj. Rijeke prije prvenstvene utakmice. Inače bi Hajduk dao bar 4 gola.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
E ovako vam i treba kada krivnju svaljujete na druge! Jeli vam opet kriv HNS? Jeli i UEFA protiv vas? Koja pljuga od kluba! Uništili ste Hajduk splićani! Kako vas nije sramota za vašu lošu igru i loše vođenje kluba kriviti druge? Nesposobnjakovići!