Nogometaši Dinama odigrali su 2:2 u Varaždinu u sklopu 5. kola HNL-a. Prvi je to puta da izabranici Marija Kovačevića nisu došli do pobjede ove sezone. Plavi su poveli preko Matea Lisice, a u nastavku je domaćin golovima Latkovića i Boršića stigao do preokreta. Dinamo se spasio u drugoj minuti sudačke nadoknade kada je Sandro Kulenović pogodio iz jedanaesterca. Navijači Dinama odmah nakon utakmice bili su mahom nezadovoljni izvedbom svojih miljenika. A na početno nezadovoljstvo nadovezala se i poznata navijačka stranica Zona Dinamo:
- Red monsunskog kijameta, red kikseva, red gluposti i red sramotnih sudačkih odluka. I na kraju iks, na kraju i kiks. Prvo poluvrijeme kao iz snova, fantastična kretanja, otvaranja, protočnost, izlaženje iz presinga, zatvaranje linija u obrambenoj tranziciji, gol uz još par izvrsnih prilika. Stvarno poluvrijeme za primjer - počinje njihova objava nakon dvoboja u Varaždinu.
- Onda dođe drugo poluvrijeme, monsun, i mi više nemamo kontrolu. Padne prvi gol jer se cijela vezna linija raspravljala sa sucem (o njemu malo kasnije). Bomba Latkovića. J***ga. Ali ajde, sad ćemo mi to. McKenna zabije gol, povlače se linije u VAR sobi, zaleđe je. Super, gdje su linije da nam se pokaže to zaleđe? J***ga. Sad ćemo mi to. Padne drugi gol iz bizarne reakcije Nevistića. Ali ajde, sad ćemo mi to. Kulenović majstorski zabio penal i majstorski udario glavom, ali Zelenika iskopao, također majstorski. J***ga, samo jedan bod. Šteta, velika šteta, ali nije prvi put da nam se događa neobjašnjivi pad i da u igru ulaze igrači koji kvalitetom nisu klasa za Dinamo.
A inače ovdje izbjegavamo komentirati suđenje, ali katastrofa koju je Mateo Erceg danas izveo na terenu je stvarno za pamćenje. Od bizarnih odluka, mutnog kriterija, sviranja jedne stvari i onda u idućoj akciji nesviranja iste stvari, pa do tog famoznog zaleđa, apsolutno katastrofalno suđenje. Nadamo se da ćemo dočekati opet strane suce - napisali su.
- Dečki, glavu gore, nije kraj svijeta, uz vas smo bili danas, bit ćemo i svaki vikend, pokazali ste da imate volju i želju, kao i znanje za nošenje svetog dresa, ali naučite iz grešaka i ne opuštajte se tijekom utakmice. Opustit ćemo se tek u lipnju - zaključuje se u objavi.
Dinamo ima dvije velike mane i rupe. Trener i golman . Ima ti treća malo manja .....fali pravi vezni igrač , a ako se ozljedi Mišić onda niste prvi sigurno .