Gorica slavljem na Rujevici režirala veliku dramu u borbi za Europu

Osijek, Lokomotiva i Rijeka sada imaju 34 boda, a plasman u Europu traže i Gorica te Hajduk.
03. veljače 2019. u 19:33 2 komentara 5969 prikaza
Rijeka - Gorica
Pogledajte galeriju 1/4

Nogometaši Gorice svladali su Rijeku na Rujevici 3:1 unatoč tome što je u uvodnim minutama izgledalo kao da će domaćin lako upisati tri boda. Rijeka je povela pogotkom Acostyja već u šestoj minuti, potom dvaput pogodila gredu, no Gorica je u nastavku zbila redove i režirala preokret.

Žarko Paspalj Žarko Paspalj Da nije bilo rata, pobijedili bismo Dream team iz '94.

Zahvaljujući takvom ishodu, nastala je velika gužva u borbi za drugu, treću i četvrtu poziciju, budući da se sada pet momčad nalazi unutar osam bodova, odnosno u prilici da dohvate Europu.

Osijek je 19. kolo zaključio na drugoj poziciji s 34 boda, isto toliko imaju Lokomotiva i Rijeka, a Gorica se toj grupi približila na samo četiri boda. Iz utrke ne treba otpisati niti Hajduk koji je na šestom mjestu s 26 bodova.

Rukometna lopta Ubio se u svom stanu Srpski rukometni reprezentativac počinio samoubojstvo

Dinamo je svima nedohvatljiv te bi se moralo dogoditi čudo da ne osvoji novi naslov prvaka (48 bodova).

Gorica je na Rujevici ostvarila devetu ovosezonsku pobjedu, a do tri boda su je odveli Zwolinski koji je iz najstrože kazne pogodio za 1:1 u 30. minuti, Dvorneković koji je goste u 57. minuti doveo u vodstvo, te Lovrić koji je u 86. minuti zaključio pitanje pobjednika.

Donna Vekić WTA turnir Donna Vekić bez naslova u St. Peterburgu, bolja je bila Kiki Bertens

Podsjetimo, u prvoj nedjeljnoj utakmici Hajduk je na gostovanju svladao Osijek s 1:0 pogotkom Mije Caktaša.