Hajduk zabio šest komada Estoncima i sad želi iznenaditi Dinamo
U prvom susretu bilo je 1:1, ali ovih 6:2 je bilo više nego dovoljno za prolaz
Komentari 60
Zemljo otvori se....
1-1 , hajdug bolji nego sam očekivao ali protiv jakog protivnika je teško očekivati pobjedu .
Toliko će odprilike dobiti od Dinama.
Bojim se da će Hajduka cinkati onaj drug Stevanović iz Rijeke, na opću radost nehrvatske Vlade, zbog homofobije i rasizma (povici HNS-u i Mamiću tamo negjde sredinom poluvremena).
Haha ti bi htjeli parirati dinamu.. smijeh i jad
Anketa na SD ;za pobjedu Hajduka 46 %, za pobjedu Dinama 36 %.....ha,ha Imju li ti bili navijaci blage veze sa stvarnoscu ? Morali bi biti sretni ako ne popuse pola tuceta.
Hmmm.... Zna li itko zašto se ova ne igra na poljudu?
Kriv je Mamić što hajduk gubi
Velim ja, spiralna impostacija
Goooooooooooooolllll!!Sillamae vodi!!
Oni od prije ''Majstori smora'' bi imal vec 5:0 prednost...a ovi ''novi'' pitanje je oce li uopste proci...i citavoj Hrvatskoj je drago to...od '90-tih...unistenje...istrebljenje svega onoga sto je valjalo...a prije kad su ovakvi dolazili pitalo se a sa koliko golovaa razlike ce biti ispraceni i u 99% slucajeva je bilo tacno...ko nevjeruje neg pogleda Hajdukove utakmice i rezultate od prije sa slicnim protivnicima kao ovaj...j...ti nogomet gdje je radnicko upravljanje bilo jace nego ovo danas i ovaj profesionalizam...
Mislim da će Hajduk ove sezone sve snage usmjeriti na osvajanje mjesta u prvenstvu koje ih vodi u Europu i u kupu Hrvatske pokušati doći što dalje - zato tankaju ovu utakmicu i namjerno će ispasti jer je naporno za ovu ajdukovu dicu igrati ritam četvrtak - nedilja - četvrtak - nedilja! Treba im napore pravilno docirati da jih se ne preforsira, a onda i samim tim ne zaustavi u njihovu strelovitu nogometnom razvoju. Sve u svemu rekao bih mudar potez bile uprave i stručnog stožera - tim prije što za ispadanje od jakih Estonaca mogu optužiti kod Cvitana braću Mamiće koji su već u Remetincu pa ih hrvatska policija ne mora ići tražiti kod kuće i tako dodatno opterećivati ionako slabašan državni budžet koji nadljudskim naporima pune još siromašnij građani ove države - kojima je glavni problem narisana svastika na Poljudskoj ljepotici!!!
Ajmo bijeli. Ajmo Hrvati! Živio Zdravko Mamić! Hoćemo Mamića na čelo Hajduka, da razbijemo komunistički Dinamo i postanemo prvacima države za sve vijeke vjekova. Amen.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zašto nisu Lokosi na Tv-u ? Hoću gledati nogomet a ne hajdug .