Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 53
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
EUROPSKA LIGA
Povratak na članak

Hajduk zabio šest komada Estoncima i sad želi iznenaditi Dinamo

U prvom susretu bilo je 1:1, ali ovih 6:2 je bilo više nego dovoljno za prolaz

Komentari 60

Avatar Titanov sin
Titanov sin
19:04 09.07.2015.

Zašto nisu Lokosi na Tv-u ? Hoću gledati nogomet a ne hajdug .

VL
BL
bluewitch
19:43 09.07.2015.

Zemljo otvori se....

VL
Avatar Titanov sin
Titanov sin
19:38 09.07.2015.

1-1 , hajdug bolji nego sam očekivao ali protiv jakog protivnika je teško očekivati pobjedu .

VL
BI
billynik
23:08 09.07.2015.

Toliko će odprilike dobiti od Dinama.

VL
VL
????
20:03 09.07.2015.

Bojim se da će Hajduka cinkati onaj drug Stevanović iz Rijeke, na opću radost nehrvatske Vlade, zbog homofobije i rasizma (povici HNS-u i Mamiću tamo negjde sredinom poluvremena).

VL
Avatar peet
peet
19:46 09.07.2015.

Haha ti bi htjeli parirati dinamu.. smijeh i jad

VL
MI
mirsaanjac-
22:29 09.07.2015.

Anketa na SD ;za pobjedu Hajduka 46 %, za pobjedu Dinama 36 %.....ha,ha Imju li ti bili navijaci blage veze sa stvarnoscu ? Morali bi biti sretni ako ne popuse pola tuceta.

VL
ML
Mladenac
19:46 09.07.2015.

Hmmm.... Zna li itko zašto se ova ne igra na poljudu?

VL
LJ
ljutko
19:46 09.07.2015.

Kriv je Mamić što hajduk gubi

VL
CP
Cviet Prigorja
20:15 09.07.2015.

Velim ja, spiralna impostacija

VL
Avatar jutarnji listovi
jutarnji listovi
18:54 09.07.2015.

Goooooooooooooolllll!!Sillamae vodi!!

VL
Avatar dzambo
dzambo
19:26 09.07.2015.

Oni od prije ''Majstori smora'' bi imal vec 5:0 prednost...a ovi ''novi'' pitanje je oce li uopste proci...i citavoj Hrvatskoj je drago to...od '90-tih...unistenje...istrebljenje svega onoga sto je valjalo...a prije kad su ovakvi dolazili pitalo se a sa koliko golovaa razlike ce biti ispraceni i u 99% slucajeva je bilo tacno...ko nevjeruje neg pogleda Hajdukove utakmice i rezultate od prije sa slicnim protivnicima kao ovaj...j...ti nogomet gdje je radnicko upravljanje bilo jace nego ovo danas i ovaj profesionalizam...

VL
B2
bordon 2
20:10 09.07.2015.

Mislim da će Hajduk ove sezone sve snage usmjeriti na osvajanje mjesta u prvenstvu koje ih vodi u Europu i u kupu Hrvatske pokušati doći što dalje - zato tankaju ovu utakmicu i namjerno će ispasti jer je naporno za ovu ajdukovu dicu igrati ritam četvrtak - nedilja - četvrtak - nedilja! Treba im napore pravilno docirati da jih se ne preforsira, a onda i samim tim ne zaustavi u njihovu strelovitu nogometnom razvoju. Sve u svemu rekao bih mudar potez bile uprave i stručnog stožera - tim prije što za ispadanje od jakih Estonaca mogu optužiti kod Cvitana braću Mamiće koji su već u Remetincu pa ih hrvatska policija ne mora ići tražiti kod kuće i tako dodatno opterećivati ionako slabašan državni budžet koji nadljudskim naporima pune još siromašnij građani ove države - kojima je glavni problem narisana svastika na Poljudskoj ljepotici!!!

VL
ID
IMOTA DINAROID
20:42 09.07.2015.

Ajmo bijeli. Ajmo Hrvati! Živio Zdravko Mamić! Hoćemo Mamića na čelo Hajduka, da razbijemo komunistički Dinamo i postanemo prvacima države za sve vijeke vjekova. Amen.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.