Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 46
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
EUROPSKA LIGA
Povratak na članak

Hajduk zabio šest komada Estoncima i sad želi iznenaditi Dinamo

U prvom susretu bilo je 1:1, ali ovih 6:2 je bilo više nego dovoljno za prolaz

Komentari 60

BL
bluewitch
19:46 09.07.2015.

Ajmo bijeli...dinamovac sam, ali navijam za naše.....

VL
DU
Deleted user
19:34 09.07.2015.

Vrhunac sezone.

VL
Avatar prof.baltazar
prof.baltazar
19:31 09.07.2015.

Ajmo bijeli!!!

VL
AL
alfredö
20:30 09.07.2015.

Acidofile, gdje ti je mars? ;) Jadna vam majka placenicka.

VL
CP
Cviet Prigorja
19:39 09.07.2015.

Hajduk je uzdrman uhićenjem Mamića.

VL
B2
bordon 2
20:38 09.07.2015.

Ovaj Ohandza jel on iz jednog od onih pet - šest Kaštela kod Splita? Sigurno jest - Kaštelanin - prezime ga otkriva. Ma neka naše dice - samo ona mogu igrat srcem za Ajduka! Naprid bili Ohandza!!!!

VL
B2
bordon 2
20:35 09.07.2015.

Hajduk rastura u drugom poluvremenu. Estonci se potpuno pogubili na terenu. Mislim da više gledaju u HRT-ovu novinarku Mirtu Šurijak koja stoji kraj terena i čeka kraj utakmice da uzme intervju - nego što gledaju u suparničke igrače i loptu. Mislim da Hajdukovcima ovaj teren u Dugopolju leži i da bi trebali preseliti Poljud u Dugopolje. Nakon ovakve partije Dinamovcima sigurno neće biti lako protiv bilih u prvom kolu sad u nedjelju. Šteta što ovdje nisam odigrao na 6+ golova!!!

VL
DO
dommar36
23:09 09.07.2015.

jesam dinamovac ali svako dobro hajduku osim u nedjelju.....cestitam na pobjedi....

VL
IN
Ineboimorejeplavo
19:14 09.07.2015.

Zasto je hajdug u obe utakmice na tv a lokosa nema uopce, pun mi je khurac.... I njihovog kmecanja

VL
CP
Cviet Prigorja
19:51 09.07.2015.

U drugom poluvremenu postaviti spiralnu impostaciju kao koncepciju kompozicije. To je kategorički imperativ.

VL
Avatar peet
peet
20:13 09.07.2015.

Ludilo.......hajdug vodi protiv jakog sillama ove godine bi mogli osvojiti ligu uefe

VL
FA
Fake
21:15 09.07.2015.

Bravo,zaslužena pobjeda ali protiv Dinama pišite poraz.

VL
CP
Cviet Prigorja
19:44 09.07.2015.

Uvijek neugodni Sillamaea

VL
MI
mirsaanjac-
21:27 09.07.2015.

Dali 6 komada tamo nekom seoskom timu a u Maksimiru ce zasigurno popusit 6.

VL
KR
kruti
21:33 09.07.2015.

kakve vi bedastoće u naslov stavljate,ihihihi

VL
IN
Ineboimorejeplavo
19:00 09.07.2015.

Silamae, jesu oni amateri

VL
DU
Deleted user
19:42 09.07.2015.

Ovo je tužno. Jedan talijan koji je igrao u talijanskoj 4. ligi je bolji od kompletnog Hajduka. Pravo se bojim što će im Dinamo napraviti na Maksimiru.

VL
AL
alfredö
20:56 09.07.2015.

Mamicevi ropcici kupljeni, kakav je osjecaj?Guza razvaljena ko i tati? O kako vam propade vece,a i nadnica visi. Jade jadne.

VL
SO
sonce
19:46 09.07.2015.

Slab nogomet

VL
DU
Deleted user
20:49 09.07.2015.

E sad ti budi pametan !!! Čestitke na borbenosti jer ipak je ova ograničena ekipa dala svoj maksimum, a to je ono što poštujem. Ali daleko je ovo još od nogometa.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.